Home » Novinky » IQ test: Ak dokážete vyriešiť tento matematický problém s logickým modelom, ste považovaný za génia!

IQ test: Ak dokážete vyriešiť tento matematický problém s logickým modelom, ste považovaný za génia!

Myslíte si, že ste dobrí v matematike? Potom je tu IQ test, ktorý vás určite zaujme! V tejto matematickej úlohe si otestujte svoje schopnosti uvažovania a logiky. Ak v tomto teste uspejete, budú vás nazývať géniom.

Dokážete vyriešiť nasledujúce logické postupnosti?

Ak ste boli vždy dobrí v počtoch, táto matematická úloha by pre vás nemala byť problémom. Ak si však nie ste istí svojimi počtárskymi schopnosťami, musíte na tento IQ test sústrediť všetku svoju pozornosť a nájsť si miesto, kde sa nebudete rozptyľovať. To vám dá najlepšiu šancu!

Je vám to príjemné? Tu je vaša dnešná úloha: na obrázku nižšie máte sériu čísel, ktoré všetky dávajú rovnaký výsledok „6“. Vašou úlohou je zistiť, ako môžu jednotlivé riadky čísel priniesť tento výsledok. Keďže tento logický test je dostatočne náročný, nie je naň stanovený žiadny časový limit. Veľa šťastia!

Odpovede na test

Predtým, ako vám prezradíme riešenia, ako ste našli test? Myslíte si, že by ste to zvládli, keby sme stanovili časový limit ?

Riešenie

Teraz je čas odhaliť správne odpovede na test, aby ste ich mohli porovnať so svojimi odpoveďami. Pozrite sa na obrázok nižšie :


Hortenzia Kolrusová
Ako autorka zábavnej rubriky portálu Ludiaakomy.sk uverejňujem testy osobnosti, optické ilúzie a iné zábavné hry. Rada sledujem najnovšie trendy a delím sa o ne s vami.