Home » Novinky » IQ test: Ak ste naozaj génius a puntičkár, skúste nájsť skrytého netopiera za 20 sekúnd!

IQ test: Ak ste naozaj génius a puntičkár, skúste nájsť skrytého netopiera za 20 sekúnd!

Ste fanúšikom vizuálnych hier alebo si len chcete otestovať svoj zrak a inteligenciu v zábavnej vizuálnej výzve? V každom prípade je dnešný test určený pre vás! Budete musieť spozorovať dobre zamaskované zviera, aby ste dokázali, že ste dobrý pozorovateľ a dôkladný človek. Ak ním naozaj ste, nebudete mať problém prejsť týmto testom. Prečítajte si pokyny a pokúste sa vyriešiť túto vizuálnu hádanku!

Nájdeš netopiera ukrytého na strome?

Ako sa robí tento IQ test? Musíte venovať pozornosť danému obrázku, aby vám neunikli žiadne detaily. Preto musíte použiť svoj orlí zrak, pretože úloha nebude!

Na obrázku nižšie vidíte obrázok stromu. Niekde v jeho konároch je netopier. Vašou úlohou bude nájsť toto zviera.

Máte na to len 20 sekúnd. Vyzbrojte sa preto sústredením, trpezlivosťou a orlím zrakom na nasledujúcich pár sekúnd!

IQ test: odpoveď na vizuálnu výzvu

To je všetko, 20 sekúnd uplynulo. Je čas skontrolovať si odpoveď a dokázať, že ste naozaj dôkladný a inteligentný človek. Tu je správna odpoveď na dnešnú vizuálnu úlohu:

Riešenie

Dobrí pozorovatelia si mohli všimnúť netopiera na pravej strane fotografie, sediaceho hlavou dole na jednom z konárov stromu. Vedeli ste, že tento spôsob spánku je stratégiou vyhýbania sa predátorom?  Na nasledujúcom obrázku je zakrúžkovaná, aby ste ju dobre videli.


Hortenzia Kolrusová
Ako autorka zábavnej rubriky portálu Ludiaakomy.sk uverejňujem testy osobnosti, optické ilúzie a iné zábavné hry. Rada sledujem najnovšie trendy a delím sa o ne s vami.