Home » Novinky » IQ test : Dokážete nájsť číslo, ktoré má byť na mieste otáznika, za menej ako 20 sekúnd ?

IQ test : Dokážete nájsť číslo, ktoré má byť na mieste otáznika, za menej ako 20 sekúnd ?

Vedeli ste, že denne strácame približne 85 000 neurónov?To je jeden neurón každú sekundu. Našťastie má mozog 10 000 miliárd nervových spojení. Aby ste si udržali funkčný mozog a aktívne neuróny, je nevyhnutné často cvičiť myseľ. Toto sme pre vás pripravili v dnešnom teste. Pomôže vám to rozvíjať vaše schopnosti.

Vyriešte túto matematickú hádanku za 20 sekúnd

Táto matematická hádanka je mimoriadne zábavná a veselá. Budete musieť využiť svoje matematické schopnosti, ale môžete si byť istí, že nemusíte riešiť žiadne zlomky ani rovnice.

Riešenie tohto cvičenia za menej ako 20 sekúndBudete však musieť použiť svoje schopnosti uvažovania a logiku. Je tiež potrebné používať niektoré základné operácie, ktoré ste sa naučili na základnej škole. Táto hra je preto vhodný pre dospelých aj deti.

20 sekúndje čas, za ktorý sa problém vyriešil najrýchlejšie. tento test matematika. Ak sa vám ho podarí vyriešiť skôr, gratulujeme. Ak prekročíte časový limit, majte sa na pozore, budete musieť pravidelne trénovať.

Väčšina ľudí, ktorí test absolvovali, veľmi rýchlo pochopila logiku tohto testu. Poskytneme vám niekoľko odpovedí, aby ste rýchlo našli riešenie.

V prvom rade, musíte pozorne sledovať obrazale aj tak buďte rýchli. Na prvý pohľad vidíte čísla, ktoré tvoria obrázok. Úplne dole je otáznik, ktorý označuje, že je potrebné nájsť číslo.

Ako ste si však možno všimli, postavy sú spojené čiarami, ktoré tvoria dve odlišné postavy. Uprostred je osmička, ktorá je izolovaná. Aká je za tým logika a čo tieto odkazy predstavujú?

Kliknutím na „ďalšie“ nižšie si môžete pozrieť riešenie


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.