Home » Novinky » IQ test: Dokážete rozpoznať 3 rozdiely medzi obrázkami? Ak ich dokážete rozpoznať do 30 sekúnd, ste šikovní.

IQ test: Dokážete rozpoznať 3 rozdiely medzi obrázkami? Ak ich dokážete rozpoznať do 30 sekúnd, ste šikovní.

Obsah

Tak ako každý IQ test, aj tento test sa snaží poskytnúť predstavu o vašich intelektuálnych schopnostiach. Výsledky nie sú absolútne, ale umožnia vám otestovať sa. Spočíva najmä v rozlišovaní rozdielov medzi dvoma obrazmi. Vďaka tomu je to test zraku, ktorý môžete ľahko vyriešiť, ak máte dobrú úroveň koncentrácie a pomerne ostré oko. Ak to chcete zistiť, prečítajte si vopred o princípe testu.

IQ test: pravidlá hry

V tejto novej úlohe máte za úlohu porovnať dva obrázky, ktoré sú na pohľad rovnaké, ale majú určité odlišnosti.

Každá z dvoch ilustrácií zobrazuje brata a sestru, ktorých sprevádzajú dva pôvabné vtáky. Medzi týmito dvoma údajmi sú tri rozdiely. Musíte ich nájsť. Musíte byť šikovní, aby ste to dokázali, pretože je na to určený časový limit. Máte na to len 30 sekúnd. Ak chcete uspieť skôr, ako uplynie čas, majte oči otvorené.

Musíte sa vopred pripraviť. Získate tak ostrejšie oko, lepší prehľad o obraze a predovšetkým lepšiu úroveň koncentrácie. Snažte sa zhromaždiť svoje myšlienky na pokojnom mieste. Vzdiaľte sa od všetkých zdrojov rozptýlenia, ktoré by mohli narušiť vašu pozornosť.

Odpovede na test IQ

Napriek vašej snahe sa vám nepodarilo nájsť tri požadované rozdiely? To nie je problém. To jednoducho znamená, že nie ste zvyknutí na tento druh IQ testu. Ak to chcete urobiť nabudúce, precvičte si mozog. Máme viac ako jeden IQ test, ktorý vám pomôže zlepšiť vaše vizuálne a kognitívne schopnosti.

Medzitým vám poskytneme odpovede na tento IQ test. Vďaka tomu sa dozviete podrobnosti, ktoré ste vynechali.

Prvý rozdiel je v chvoste bieleho papagája. Na jednom obrázku je o niečo dlhší. Potom sa pozrite na malého zeleného vtáčika, ktorý sedí na hlave dievčatka. Pozrite sa pozorne na jeho ľavé krídlo. Na dvoch obrázkoch má dve veľmi odlišné polohy. Posledný rozdiel je v nohách chlapca. Na oboch fotografiách má na sebe topánky rôznych odtieňov.

Podnietil vás tento test a pobavil vás? Ak áno, neváhajte sa o svoju radosť podeliť s ostatnými. Môžete ich tiež vyzvať, aby prijali výzvu a otestovali svoje osobné schopnosti.

 

 


Hortenzia Kolrusová
Ako autorka zábavnej rubriky portálu Ludiaakomy.sk uverejňujem testy osobnosti, optické ilúzie a iné zábavné hry. Rada sledujem najnovšie trendy a delím sa o ne s vami.