Home » Novinky » IQ test : Dokážte svoju inteligenciu vyriešením tejto náročnej matematickej hádanky za menej ako 30 sekúnd ?

IQ test : Dokážte svoju inteligenciu vyriešením tejto náročnej matematickej hádanky za menej ako 30 sekúnd ?

Obsah

Máte radi čísla? Páči sa vám výzvy ? Potrebujete mentálne cvičenie ? Potrebujete si oddýchnuť? Ak je odpoveď na jednu alebo viacero z týchto otázok kladná, potom tento test je pre vás.

Pozývame vás, aby ste si oddýchli a zároveň používali svoj mozog, inými slovami, aby ste svoj čas využívali múdro. Inými slovami, využite svoj čas múdro. Tento test vám umožní zabaviť sa a zároveň využiť svoj mozog na jeho zvládnutie.

Čo je to IQ test?

V tejto matematickej hádanke sú uvedené štyri operácie a niektoré čísla sú nahradené ovocím. Vaším cieľom je určiť hodnotu každého ovocia, aby ste mohli odvodiť výsledok konečnej operácie.

Foto: Ludiaakomy.com

Aký zmysel má riešenie takejto výzvy?

Riešenie týchto typov hádaniek vás bude stimulovať, je to skutočný tréning mozgu. Vyžaduje si, aby ste využili svoje deduktívne aj analytické schopnosti.

Okrem toho sa pri tejto činnosti výrazne zlepší váš pozorovací talent a schopnosť sústrediť sa. Čím viac sa budete snažiť, tým viac si budete všímať detaily a zdokonaľovať svoje intelektuálne schopnosti.

Kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ nižšie zobrazíte riešenie na ďalšej stránke.


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.