Home » Novinky » IQ test: Génius musel nájsť 3 rozdiely na tomto obrázku za menej ako 15 sekúnd!

IQ test: Génius musel nájsť 3 rozdiely na tomto obrázku za menej ako 15 sekúnd!

Myslíte si, že máte na to, aby ste boli génius, aby ste prešli týmto novým IQ testom? Ak to chcete zistiť, je to veľmi jednoduché: prijmite výzvu. Stačí nájsť tri rozdiely medzi týmito dvoma takmer rovnakými obrázkami.

Pravidlá hry: čo musíte urobiť

Princíp tohto IQ testu je naozaj jednoduchý. Musíte porovnať dva takmer rovnaké obrázky a nájsť tri veci, ktoré ich odlišujú. Možno si myslíte, že nájsť 3 chyby je jednoduché. Nenechajte sa však oklamať vzhľadom. Tieto tri odlišnosti spočívajú vo veľmi jemných detailoch. Aby ste mohli dúfať, že tento test zvládnete, musíte mať oči otvorené a pozor, máte na to len 15 sekúnd. Je to relatívne dlhá alebo krátka doba, v závislosti od vašich zrakových schopností a koncentrácie.

Ako si môžete byť istí, že nájdete 3 rozdiely?

Nenechajte sa oklamať malým počtom rozdielov. Musíte mať otvorené oči a dúfať, že ich nájdete. Potrebujete dobré vizuálne schopnosti a veľký zmysel pre detail. Musíte sa tiež vedieť maximálne sústrediť. Ak chcete dosiahnuť tieto podmienky úspechu, zvážte možnosť izolácie. Vzdiaľte sa od rušivých vplyvov a hluku, ktoré by mohli ľahko spôsobiť stratu koncentrácie.

Ak chcete získať ostrejší a sústredenejší pohľad, môžete si zakryť jedno oko. Je to dobrý spôsob, ako sústrediť svoje vizuálne schopnosti ako okulár a zamerať sa na svoje ciele.

Ďalej sa pozrieme postupne na dva obrázky, na ktorých je univerzitný profesor prednášajúci svojim študentom. Nezabudnite, že často musíte hľadať práve tie malé a že máte len 15 sekúnd.

Tu sú odpovede na tento IQ test

Napriek našim tipom sa vám nepodarilo nájsť 3 rozdiely včas? To je v poriadku. Znamená to, že musíte trochu viac rozvinúť svoje intelektuálne schopnosti, aby ste sa stali géniom. Okrem toho je to skúška, ktorú mnohí ľudia ťažko zvládajú napriek tomu, že to tak vyzerá. Zistite však, kde sú tieto chyby.

Prvým je dokument, ktorý učiteľ drží v ruke.

Na druhom je študent a jeho ruka na stole.

Posledný je na tvári, presnejšie na uchu študentky s oranžovým svetrom.


Hortenzia Kolrusová
Ako autorka zábavnej rubriky portálu Ludiaakomy.sk uverejňujem testy osobnosti, optické ilúzie a iné zábavné hry. Rada sledujem najnovšie trendy a delím sa o ne s vami.