Home » Novinky » IQ test: Ktorá žena je v nebezpečenstve? Pozrite sa na obrázok a použite svoju logiku.

IQ test: Ktorá žena je v nebezpečenstve? Pozrite sa na obrázok a použite svoju logiku.

Každý má svoj vlastný spôsob videnia a interpretácie vecí. Existujú však situácie a skutočnosti, ktoré majú len jedno vysvetlenie a jednu logiku. Preto im môže porozumieť každý, kto má pozornú myseľ. V dnešnom IQ teste zistíme, ako ste vnímaví.

Vizuálny test: „Ktorá z týchto žien je v nebezpečenstve?

Na vykonanie tohto testu IQ potrebujete mať zmysel pre pozorovanie. Budete musieť sledovať každý detail obrazu, aby ste identifikovali stopy, ktoré vám umožnia pochopiť okolnosti obrazu a vyriešiť tak vizuálnu záhadu! Ste pripravení?

Na obrázku nižšie sú tri ženy, ktoré cvičia v posilňovni. Dávajte pozor, pretože jedna z týchto žien je skutočne v nebezpečenstve. Je na vás, aby ste zistili, ktorý z nich to je!

IQ test: odpovede

Ide o pomerne náročný IQ test, ktorý si vyžaduje veľkú koncentráciu a pozornosť, aby ste dosiahli správnu argumentáciu. Preto nebol na test stanovený žiadny časový limit. Ako sa vám darilo? Zistili ste, že žena je v nebezpečenstve, a vedeli ste prečo?

Je čas skontrolovať, či ste boli vnímaví a správne odpovedali!

Riešenie:

V tejto telocvični sa pozorne pozrite na ženu na bežiacom páse na pravej strane. Žuje žuvačku. Ale ona beží. Hrozí, že ho zle prehltne a udusí sa ním, čím stratí rovnováhu na prístroji. Na tomto obrázku je teda ona tou ženou v nebezpečenstve.


Hortenzia Kolrusová
Ako autorka zábavnej rubriky portálu Ludiaakomy.sk uverejňujem testy osobnosti, optické ilúzie a iné zábavné hry. Rada sledujem najnovšie trendy a delím sa o ne s vami.