Home » Novinky » IQ test: Nájdite koňa ukrytého v tejto púšti a dokážte, ako ste inteligentní

IQ test: Nájdite koňa ukrytého v tejto púšti a dokážte, ako ste inteligentní

Nasledujúci test ako zvyčajne preverí vaše vizuálne schopnosti. Spočíva v nájdení objektu v rekordnom čase, t. j. za niekoľko sekúnd. Je nesporné, že nie všetci majú rovnaké schopnosti. Preto je najvyšší čas, aby ste si otestovali svoje schopnosti prostredníctvom tohto veľmi jednoduchého vizuálneho IQ testu. Všetky kroky vám ukážeme v nasledujúcom texte.

Ako absolvovať IQ test?

Tentoraz musíte byť dôkladní a zhromaždiť všetky svoje pozorovacie schopnosti. Na obrázku nižšie musíte odhaliť koňa, ktorý je ukrytý v divokom lese. Pozorne sa teda pozrite na obrázok a pripravte sa nájsť koňa za 8 sekúnd. Vezmite si so sebou časovač na presné meranie času.

©ludiaakomy.sk

Budete patriť medzi ľudí s orlím zrakom? Overte si svoju odpoveď pomocou tohto riešenia, ktoré vám prezradíme nižšie. Ak nie, pozrite si túto nápovedu.

Malá nápoveda?

Venujte väčšiu pozornosť ľavej strane obrázka a všimnite si inú farbu na ploche púšte. Je to hotové? Našli ste riešenie? Poďme si spoločne overiť, či je vaša odpoveď správna.

Odpoveď: presná poloha koňa na obrázku

Pre tých, ktorí ho v dostupnom čase nenašli, je kôň skrytý na ľavej strane obrázka. Ako sme vám povedali v nápovede vyššie, je to divoký čierny kôň stojaci vedľa malého stromu. Videli ste ho? Označili sme ho červenou farbou, aby ste ho mohli ľahko identifikovať.

©ludiaakomy.sk

Našli ste správnu odpoveď?

Gratulujem, ste veľmi inteligentný a dôkladný. Nič vám neunikne. K dispozícii sú rôzne testy tohto druhu a my vás vyzývame, aby ste predviedli svoje vizuálne schopnosti a vyskúšali zložitejšie a ťažšie hádanky. Neváhajte otestovať svoj limit vykonaním ďalších testov.

Nenašli ste správnu odpoveď?

Takéto testy môžu byť pre niektorých ľudí náročné. Ale nebojte sa, na webe na vás čakajú rôzne testy a kvízy. Skúste preskúmať svoje schopnosti prostredníctvom testov, ktoré sú menej náročné alebo majú kratší časový rozsah. Keď budete cvičiť, získate viac skúseností. Takto môžete vyzvať najlepších účastníkov.

 


Hortenzia Kolrusová
Ako autorka zábavnej rubriky portálu Ludiaakomy.sk uverejňujem testy osobnosti, optické ilúzie a iné zábavné hry. Rada sledujem najnovšie trendy a delím sa o ne s vami.