Home » Novinky » IQ test : Otestujte svoje dedukčné schopnosti a nájdite kód za menej ako 50 sekúnd !

IQ test : Otestujte svoje dedukčné schopnosti a nájdite kód za menej ako 50 sekúnd !

Dnes budeme riešiť IQ test ktorý pozostáva z nájsť 3-miestny kód. Na obrázku, ktorý navrhujeme, môžete vidieť 5 číselných kombináciíale žiadna z nich nie je správna. Ak chcete nájsť kód, musíte sa pozrieť na nápovedu pri každej kombinácii.

Logické testy a testy myslenia sú veľmi obľúbené, pretože môžu poskytnúť stimulujúcu výzvu pre hráčov, ktorí hľadajú zábavu a náročnú zábavu.

Tieto testy sú obzvlášť populárne na sociálnych sieťach, kde sa milióny ľudí každý deň snažia vyriešiť zložité hádanky a výzvy.

Ak si myslíte, že ste v tomto type výziev šikovní, toto je ideálna príležitosť otestovať svoj um a ukázať svoju inteligenciu!

Foto: Ludiaakomy.co.uk

Pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri riešení úlohy

Ak chcete uspieť v tejto výzveMusíte sa pozorovať a sústrediť. Trojmiestny kód pozostáva z čísel 0 až 9. Po každej kombinácii 3 čísel sa umiestnia farebné bodky.

  • čierna bodka znamená, že jedno z čísel nie je prítomné.
  • žltá bodka znamená, že jedno z čísel je prítomné, ale nie je v správnom poli.
  • zelená bodka znamená, že jedno z čísel sa nachádza v správnom políčku.

Sledovaním týchto bodov môžete nájsť správny trojmiestny kód. Táto výzva je náročná úroveň ako ukazuje posuvník obtiažnosti na obrázku.

Táto úloha si vyžaduje dobrú koncentráciu a pozornú myseľ, aby ste pozorovaním farebných bodov našli správnu kombináciu čísel.

Varovanie! Farebné body nie sú umiestnené v poradí a máte len 50 sekúnd nájsť kód a splniť túto úlohu.

Je nevyhnutné praktizovať používať logiku na riešenie hádaniek. Riešenie hádaniek a logických úloh vás naučí myslieť štruktúrovanejším spôsobom a rozhodovať sa na základe argumentov.

Pomôže vám to lepšie pochopiť rôzne stránky veci a rýchlejšie nájsť riešenia. Keď uplatníte svoju logiku, posilníte svoju schopnosť rozhodovať sa na základe argumentov a faktov.

Aby ste mohli nájsť vhodné riešenie, musíte byť schopní pochopiť základnú štruktúru problému. Trénovaním logického myslenia budete schopní lepšie pochopiť rôzne aspekty sveta a rýchlejšie nájsť riešenia.

Okrem toho môže zlepšiť vašu schopnosť učiť sa a uchovávať informácie, čo môže byť veľmi užitočné pri riešení hádaniek a hľadaní správneho kódu.

Riešenie zistíte kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ nižšie.


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.