Home » Novinky » Jeden tínedžer zomrel, ďalší je vo vážnom stave a vyšetruje sa nebezpečná výzva na TikToku.

Jeden tínedžer zomrel, ďalší je vo vážnom stave a vyšetruje sa nebezpečná výzva na TikToku.

V posledných hodinách, V jej dome bola nájdená mŕtva neplnoletá osoba. v Santa Fe po tom, čo splnil kontroverznú vírusovú výzvu, ktorá kolovala na TikToku. Dnes bolo oznámené, že 13-ročný mladík zomrel a 17-ročný mladík je v nemocnici po tom, čo splnil nebezpečnú výzvu na sociálnej sieti..

K incidentu došlo v nedeľu popoludní v meste General Roca. Mladiství boli nájdení v dome na ulici Mitre v štvrti Bagliani. Jeden z mladíkov nejavil známky života, zatiaľ čo jeho priateľ bol v bezvedomí..

Po tom, čo sa stalo, prišla do domu bezplatná záchranná služba provincie Siarme a potvrdila smrť 13-ročného chlapca. Medzitým sa pokúsili oživiť 17-ročného chlapca a previezli ho na detské oddelenie nemocnice Francisco López Lima.

Tínedžerov našli v bezvedomí v dome po tom, čo zrejme plnili nebezpečnú výzvu na TikToku (Ilustračné foto).

Incident je zahalený rúškom tajomstva. Podľa zdrojov z prípadu sú obaja maloletí. by sa „utopili“ v dôsledku hovoru, ktorý videli na sociálnej sieti TikTok.. V najbližších hodinách bude vykonaná pitva obete, ktorá určí príčinu smrti. Druhý mladý muž zasa. je vo vážnom, ale stabilizovanom stave v nemocnici.

„Je veľmi smutné, čo sa stalo v Roce. Žiaľ, predpokladá sa, že to bolo spôsobené nesprávnym postupom. Tieto výzvy, ktoré sú také nebezpečné, že sa šíria po sieťach, kde zadržiavate dych, až omdlievate,“ povedal. Miguel LedesmaOhoľme ti hlavu.

Štátny zástupca na veľtrhu, Villa Julieta a zástupca okresného prokurátora Marcelo Ramos boli včera na mieste činu. Jeho kolegyňa Silvana García v posledných hodinách prípad sledovala a nariadila podniknúť prvé kroky.

Podobný incident sa stal v meste San Lorenzo v štáte Santa Fe, kde bol zaznamenaný podobný prípad. Dvanásťročné dievča sa zúčastnilo na kontroverznej virálnej výzve na TikToku známej ako „blackout challenge“ a zomrelo po tom, ako mu došiel vzduch..

Podľa predbežnej pitevnej správy vykonanej v Ústave súdneho lekárstva v Rosariu bola príčinou smrti obete mechanická asfyxia obesením. Po smrteľnej epizóde rodina maloletého zverejnila prípad na sociálnych sieťach, aby upozornila rodičov ďalších detí a dospievajúcich a zabránila ďalším prípadom.


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.