Home » Novinky » Kvíz : Poznáte všetky tieto logá ?

Kvíz : Poznáte všetky tieto logá ?

Logá sú všade a vidíme ich každý deň. Ale koľko z nich dokážete rozpoznať? Aby ste to zistili, otestujte si svoje znalosti log známych značiek na obrázku, ktorý sme vám poskytli!

čo najrýchlejšie rozpoznávanie loga

V našom kvíze vás vyzveme, aby ste rozpoznali logá známych značiek. Niektoré z nich sa uvádzajú čiastočne, aby sa veci trochu skomplikovali hra ! Môžete si precvičiť vizuálnu pamäť a zistiť, či si dokážete zapamätať všetky tie logá, ktoré nás každý deň obklopujú.

Foto: Ludiaakomy.com

Praktické cvičenie pre každodenný život

Účel tohto kvízu je tiež zistiť, či ste schopní používať svoju vizuálnu pamäť v každodennom živote. Je dôležité venovať pozornosť informáciám, ktoré dostávame vizuálne, pretože nám môžu pomôcť pri prijímaní správnych rozhodnutí alebo riešení problémov. Využite teda svoju vizuálnu pamäť a vyskúšajte, či rozpoznáte logá známych značiek.

Logo kvíz, odpovede

Gratulujeme hráčom, ktorým sa podarilo identifikovať všetky logá! Tí, ktorí tak neurobili, nezúfajte, budete si môcť pozrieť obrázok s odpovede na nasledujúcej strane.


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.