Home » Novinky » Logická výzva : Otestujte si svoje IQ a nájdite kód za 30 sekúnd !

Logická výzva : Otestujte si svoje IQ a nájdite kód za 30 sekúnd !

Vitajte v našej Hádanka dňa ! Dnes vám navrhneme výzva Logická a podnetná úloha, ktorá vás podrobí skúške. Je to kód, ktorý sa skladá z troch čísel.

Musíte analyzujte obrázok nižšie a objavte tajný kód. Na tento účel nájdete štyri nesprávne kombinácie ktoré vám poskytnú nápovedu k riešeniu.

Testy Logické a hádankové testy sú veľmi populárne na sociálnych sieťach a tešia sa veľkej obľube milovníkov hádaniek. Hádanky sú často doplnené obrázkom, ako napríklad naša hádanka dňa.

Používatelia majú potom za úlohu vyhľadajte 3-miestny kód. Táto činnosť je veľmi zábavná a niekedy môže trvať niekoľko hodín, kým nájdete správne riešenie! Takže ste pripravení na túto výzvu? Pozývame vás, aby ste si pozorne prezreli obrázok a našli tajný kód!

© Ludiaakomy

Pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri riešení úlohy

Vyhľadanie trojmiestneho kódu, musíte študovať a sledovať farebné bodky po každej trojcifernej kombinácii. Čierna bodka znamená, že jedno z čísel nie je prítomné, žltá bodka znamená, že jedno z čísel je prítomné, ale nie je v správnom poli, zelený bod znamená, že jedno z čísel sa nachádza v správnom políčku.

Aby ste mohli túto výzvu splniť, musíte sa sústrediť a pozorne sledovať farebné bodky.. Mali by ste tiež skontrolovať, či posuvník obtiažnosti je v jednoduchej polohe, aby ste sa vyhli zmätku a strate času.
Aby ste našli správny trojmiestny kód, musíte pozorne analyzovať a sledovať farebné bodky. S trochou sústredenia by ste to mali zvládnuť!

Dávajte si pozor! Farebné body nie sú umiestnené v poradíTo znamená, že ak chcete uspieť, musíte vyriešiť úlohu alebo nájsť kód, ktorý zodpovedá farebnej kombinácii. Máte len 30 sekúnd aby ste sa tam dostali, tak dávajte pozor a neponáhľajte sa!

Toto cvičenie je dôležité, pretože umožňuje trénovať mozog riešiť logické problémy. Je nevyhnutné pochopiť mechanizmy uvažovania a dedukcie, ale aj rozvíjať flexibilitu a kreativitu mozgu..

Štúdie ukázali, že ľudia, ktorí sa venujú týmto typom aktivít, majú lepšie kognitívne funkcie a väčšie schopnosti učiť sa.. Okrem toho môže úloha nájsť správny kód pre dennú hádanku pomôcť stimulovať koncentráciu a pamäť, pretože človek si musí uchovať konkrétne informácie a zapamätať si tie, ktoré už našiel.

Celkovo je tento typ cvičenia veľmi prospešné pre mozog a prácou na svojej logike si udržujete bystrú a aktívnu myseľ.

Kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ sa dozviete odpovede


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.