Home » Novinky » Logický test : Nájdite 3-miestny kód za menej ako 20 sekúnd !

Logický test : Nájdite 3-miestny kód za menej ako 20 sekúnd !

Hádanka dňa je logická a myšlienková úloha, ktorá od vás bude vyžadovať nájsť 3-miestny kód. Musíte analyzujte obrázok nižšie a nájdite správny kód spomedzi 4 nesprávnych kombinácií, ktoré poskytujú nápovedu.

Testy a logické a logické hry sú veľmi obľúbené, pretože všetci sme zvedaví a radi skúšame svoje intelektuálne schopnosti.

Duševné výzvy sú veľmi obľúbené aj na sociálnych sieťach, pretože nabádajú hráčov, aby vymýšľali kreatívne riešenia problémov.

V tomto cvičení teda musíte využiť svoju predstavivosť a nájsť skrytý kód pomocou poskytnutých nápoved. Musíte tiež venovať pozornosť detailom, aby ste nájsť správny kód spomedzi 4 nesprávnych kombinácií ktoré sa navrhujú.

Veľa šťastia!

Foto: Ludiaakomy.fr

Pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri riešení úlohy

Úspech v tejto výzve, musíte sa dobre pozorovať a sústrediť.. Kľúčom k nájdeniu správneho trojmiestneho kódu je dodržiavať tieto pravidlá: za každou trojmiestnou kombináciou sa nachádzajú farebné bodky.

  • čierna bodka znamená, že jedno z čísel nie je prítomné
  • žltá bodka znamená, že jedno z čísel je prítomné, ale nie je v správnom poli.
  • zelená bodka znamená, že jedno z čísel sa nachádza v pravom políčku.

Vidíte, že táto výzva je ľahká úroveň, ako ukazuje posuvník obtiažnosti na obrázku. Ak sa pozorne pozriete na farebné bodky a premýšľate o každej kombinácii, mali by ste byť schopní nájsť správny trojmiestny kód.

Pozor! Farebné body nie sú umiestnené v žiadnom konkrétnom poradí. Máte len 20 sekúnd nájsť kód alebo splniť úlohu.

Je dôležité precvičovať logické myslenie a hľadanie riešení hádaniek. Stimulácia mozgu pomáha udržiavať pamäť a myseľ aktívnu a zdravú.

Čím viac budete pracovať na svojej schopnosti logicky uvažovať, tým lepšie budete schopní nájsť správny kód v hádanke dňa.

Rozvíjaním logického myslenia budete schopní vidieť veci z inej perspektívy a nájsť riešenia problémov, ktorým čelíte.

Tiež si zvyknite riešiť hádanky a zložité problémy, posilníte svoju schopnosť rýchlejšieho myslenia a efektívnejšie. Ušetríte tak čas a dosiahnete pokrok v kariére alebo vo vzdelávaní.

Kliknutím na „ďalšie“ nižšie si môžete pozrieť riešenie


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.