Home » Praktyczne wskazówki » Logický test: Nájdite 3-miestny kód za menej ako 60 sekúnd!

Logický test: Nájdite 3-miestny kód za menej ako 60 sekúnd!

V tejto hádanke dňa je vašou úlohou nájsť trojmiestny kód pomocou obrázka, ktorý obsahuje 5 nesprávnych kombinácií, ale poskytuje vodítka. Takéto výzvy sú na sociálnych sieťach veľmi populárne a podnecujú ľudí, aby hľadali kreatívne riešenia a zlepšovali svoje schopnosti riešiť problémy. Pozrime sa teda, ako nájsť kód pomocou analýzy obrázka. Je čas začať!

Foto: Ludiaakomy.com

Pravidlá riešenia testu IQ

Aby ste túto úlohu zvládli, musíte sa pozorovať a sústrediť. Pravidlá, ktoré treba dodržiavať, sú: kód sa skladá z 3 číslic a každá trojciferná kombinácia je doplnená farebnými bodkami..

Čierna bodka znamená, že jedno z čísel nie je prítomné, žltá bodka znamená, že jedno z čísel je prítomné, ale nie je v správnom poli, a zelená bodka znamená, že jedno z čísel je prítomné v správnom poli.

Vďaka týmto farebným bodkám, musíte nájsť správnu kombináciu, aby ste našli kód, a tým splnili úlohu.. Táto výzva je náročnej úrovne ako ukazuje posuvník obtiažnosti na obrázku.

Musíte sa pozorne pozerať a sústrediť sa na hľadanie trojmiestneho kódu a analyzovať farebné bodky, ktoré sú uvedené za každou trojmiestnou kombináciou. Musíte nájsť správnu kombináciu, aby ste prešli výzvou.

Pozor! Farebné bodky nie sú umiestnené v správnom poradí, takže ich musíte pozorne sledovať, aby ste splnili úlohu alebo našli kód. Máte na to 60 sekúnd.

Nájsť kód v hádanke sa niekedy môže zdať ťažké, ale ak si uplatníte svoju logickú myseľ a analytické schopnostiRiešenie sa vám bude hľadať ľahšie. Mozog je „sval“, ktorý treba trénovať, aby bol aktívny a fit. Riešením hádaniek zlepšujete svoju schopnosť riešiť problémy a neprijímať prvé riešenie, ktoré sa vám naskytne. Budete viac premýšľať a dokážete nájsť inovatívne riešenia zložitých problémov. Okrem toho si precvičujete logické myslenie a riešite hádanky, zlepšujete svoju koncentráciu a pamäť.To môže byť veľmi užitočné v každodennom živote.

Odhalenie kódu za menej ako 60 sekúnd: riešenie

Počkajte, práve odhaľujeme kód dňa! Na nasledujúcom obrázku je riešenie, ktoré hľadáme. Čísla, ktoré tvoria kód, sú farebne zakrúžkované, aby vám pomohli.

Výborne sa darí všetkým, ktorým sa podarilo nájsť kód: 314 !

Sme ohromení vašou rýchlosťou a schopnosťou vyriešiť túto výzvu!

Foto: Ludiaakomy.com

Hľadáte výzvu?

Tak prečo nevyzvať svojich priateľov a rodinu zdieľaním tohto článku? Každý deň trávime veľa času vytváraním zábavných hier, ktoré môžete hrať, a boli by sme radi, keby ste tento článok zdieľali na sociálnych sieťach. Pridajte sa k nám a pomôžte nám podeliť sa o zábavu, ktorú ponúkame!


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.