Home » Novinky » Logický test : Nájdite chýbajúce číslo v poslednom kruhu za menej ako 30 sekúnd

Logický test : Nájdite chýbajúce číslo v poslednom kruhu za menej ako 30 sekúnd

Obsah

Logické testy sú ideálne na stimuláciu mozgu a aktivizáciu neurónov. Dnešná úloha bola špeciálne navrhnutá tak, aby stimulovala vašu inteligenciu, myslenie a analytické schopnosti. Toto je hádanka ideálne na trénovanie mozgu a zároveň na zlepšenie logického myslenia.

Prezentácia logického testu

Dnešná výzva je mimoriadne jednoduchá a rozvíja vaše zručnosti. Vyžaduje si vaše analytické a tvorivé schopnosti. Tento logický test je ideálny na zábavu a relaxáciu s rodinou, priateľmi alebo kolegami.

Vyriešenie tejto hádanky vám umožní trénujte svoj mozog analyticky myslieť a prijímať racionálne rozhodnutia. Zároveň budete môcť stimulovať svoju kreativitu a zlepšovať svoju pamäť a pozornosť.

Predložený logický test spočíva v nájdení chýbajúceho čísla v poslednom kruhu. Na obrázku vidíte tri kruhy s číslami vo vnútri.

V prvom a druhom kruhu je už výsledok daný. Vaším cieľom preto bude nájsť číslo, ktoré sa má umiestniť na otáznik za menej ako 30 sekúnd. Aby ste našli správny výsledok, musíte veľa premýšľať a byť vynaliezaví.

Tipy, ktoré vám pomôžu

Ak chcete vyriešiť tento logický test, musíte najprv pozorne si prezrite obrázok a analyzovať čísla v ňomt.

Nájdite si čas na preskúmanie výsledkov uvedených v prvých dvoch okruhoch a pokúste sa nájsť správnu odpoveď. Ide o to, aby ste využili svoje logické schopnosti, zmysel pre pozorovanie a znalosti matematiky.

Kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ nižšie zobrazíte riešenie na ďalšej stránke.


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.