Home » Novinky » Logický test: Vyriešte tento test tak, že prázdne trojuholníky vyplníte číslami od 1 do 6 a uistite sa, že každý šesťuholník obsahuje šesť rôznych znakov.

Logický test: Vyriešte tento test tak, že prázdne trojuholníky vyplníte číslami od 1 do 6 a uistite sa, že každý šesťuholník obsahuje šesť rôznych znakov.

Je celkom možné získať predstavu o vašej schopnosti logicky uvažovať. logika. Je to práve v záujme test ktorý vám dnes poskytneme. Môže obsahovať čísla, ale to neznamená, že musíte byť dobrí v matematike, aby ste ho vyriešili.

Aký je dnešný logický test?

Z obrázok uvedený nižšieprázdne trojuholníky musíte vyplniť číslami od 1 do 6. Potom musíte zabezpečiť, aby každý šesťuholník obsahoval len 6 rôznych čísel.

Tento test Je založený na rovnakom princípe ako sudoku, ak ste ho už niekedy riešili.

Foto: Radiotips

Aký zmysel má tento logický test?

Vyriešiť to test, Budete potrebovať nielen vynikajúce rozumové schopnosti. Potrebujete aj schopnosť zapamätať si každé číslo, ktoré už bolo umiestnené.

Len tak sa vyhnete opakovaniu v rámci jedného šesťuholníka. Inými slovami, pravidelné plnenie tejto úlohy vám poskytne pozoruhodnú pamäť.

Odpoveď: Tu je riešenie hry

Pozrite sa na obrázok nižšie a uvidíte riešenie hádanky. Potom porovnajte výsledky s tými, ktoré ste našli. Uvažovali ste správne?

Foto: Radiotips

Ľuďom, ktorí našli správne odpovede, blahoželáme. To svedčí o tom, že ste oveľa lepší v riešení problémov.

Pre tých, ktorí neuspeli, dôrazne sa odporúča cvičiť sa v prijímaní ďalších výziev.

Pozvite svojich priateľov, aby si otestovali svoje logické schopnosti

Zdieľajte tento logický test so svojimi priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí. Vedzte, že sa pri riešení týchto testov môžete všetci spoločne dobre zabaviť.


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.