Home » Novinky » Matematická hádanka : Pokúste sa vyrovnať túto rovnicu za menej ako 60 sekúnd. Musíte presunúť 1 zápalku

Matematická hádanka : Pokúste sa vyrovnať túto rovnicu za menej ako 60 sekúnd. Musíte presunúť 1 zápalku

IQ testy a hádanky sú zábavné a užitočné spôsoby, ako otestovať našu inteligenciu a schopnosť riešiť problémy.

Intelektuálne výzvy boli vždy populárne, ale v poslednom čase začali získavať na popularite vďaka sociálnym sieťam. Dnes vám ponúkame veľmi jednoduchú výzvu, ktorá si však vyžaduje isté zamyslenie a pozornosť.

Východisková rovnica je 5 x 8 = 36ale je to nesprávne. Cieľom je opraviť ju za menej ako 60 sekúnd. Ak sa vám to podarí, odmenou vám bude pocit úspechu a väčšia dôvera vo vaše kognitívne schopnosti. Takže ste pripravení na to, aby ste výzva ?

Výzva na zápas

Dnes vám ponúkame hádanku, ktorá od vás bude vyžadovať trochu sústredenia a pozorovanie. Na vyriešenie tejto hádanky a nájdenie riešenia budete musieť myslieť mimo rámca.

Vašou dnešnou úlohou je vyriešiť rovnicu presunutím iba jednej zápalky. Riešenie je bližšie, ako si myslíte, preto si nájdite čas a venujte mu pozornosť!

Na dokončenie tejto hádanky musíte použiť svoju myseľ a kreativitu. Na zápasy sa musíte pozerať pozorne a sústrediť sa.

Použitie pozorovania a sústredenie, môžete v hádanke uspieť. Úspech závisí od vašej schopnosti používať tieto nástroje mysle.

Kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ sa dozviete odpovede


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.