Home » Novinky » Matematická úloha : Vyrovnajte rovnicu za menej ako 20 sekúnd presunutím iba jednej zápalky !

Matematická úloha : Vyrovnajte rovnicu za menej ako 20 sekúnd presunutím iba jednej zápalky !

Vitajte všetci ! Dnes sa budeme venovať výzva spoločne. Musíme vyriešiť malú hádanku: 8+5-6=4.

Možno ste si teraz povedali, že táto rovnica je nesprávna? Presne to musíme zistiť: ako túto chybu napraviť. Máte 20 sekúnd aby tak urobili.

IQ testy a hádanky sa v posledných rokoch stali veľmi populárnymi a výzvy sa teraz masovo zdieľajú na sociálnych sieťach. Tieto úlohy nám umožňujú otestovať naše vedomosti a logické schopnosti a zároveň sa pri nich zabaviť.

Táto výzva je pomerne jednoduchá, ale určite si pri nej precvičíte myseľ a schopnosť riešiť problémy. Tak poďme na to! Pokúste sa nájsť správne riešenie rovnice skôr, ako vyprší čas. Veľa šťastia!

Nájdite riešenie tohto IQ testu !

Dnes vás pozývame prijať výzvu ! Ak to chcete urobiť, musíte pozorne sledujte a sústreďte sa.. Premýšľajte mimo škatuľky a vyriešte túto hádanku.

Môžete presunúť iba jednu zhodu vyriešiť zložitú rovnicu, ktorú máte pred sebou. Preto sa neponáhľajte a urobte si prestávku, ak je úloha príliš zložitá. A neváhajte požiadať priateľa o pomoc, ak ju potrebujete!

Musíme mať tiež dobrý postreh a všimnite si drobných detailov ktoré nám pomôžu poskladať skladačku. Je tiež dôležité, aby ste si našli čas a nenechali sa odradiť, ak riešenie nepríde rýchlo. Hádanky môžu byť náročné, ale sú skvelým spôsobom, ako trénovať našu myseľ a kreativitu!

Kliknutím na „Ďalej“ nižšie si môžete pozrieť odpovede


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.