Home » Novinky » Matematická výzva : Otestujte si svoje IQ vyriešením tohto hlavolamu presunutím jednej zápalky za menej ako 50 sekúnd !

Matematická výzva : Otestujte si svoje IQ vyriešením tohto hlavolamu presunutím jednej zápalky za menej ako 50 sekúnd !

Hádanka dňa je veľmi zaujímavá a vyžaduje od vás rýchle premýšľanie a hľadanie riešenia. za menej ako 50 sekúnd.

Testy a hry sa už po stáročia používajú ako spôsob, ako precvičiť myseľ a kognitívne schopnosti. Teraz sú veľmi populárne aj na sociálnych sieťach, pretože ponúkajú používateľom možnosť zmerať si svoje schopnosti a zároveň sa zabaviť.

Hádanky a výzvy sú preto skvelým spôsobom, ako sa zabaviť a zároveň stimulovať náš mozog.

Dnes sa budeme venovať konkrétnej výzve, a to nájsť riešenie matematickej rovnice 0+1+2=7 za menej ako 50 sekúnd. Ste pripravení? Tak poďme!

Ako vyriešiť tento IQ test?

Všetci hľadáme tie najlepšie hádanky. A dnes vám dáme úlohu, ktorá si vyžaduje veľkú pozornosť a sústredenie.

Vyššie je uvedená rovnica 0+1+2=7

Stačí letmý pohľad, aby ste pochopili, že táto rovnica je nesprávna. Vaším cieľom bude vyrovnať rovnicu na tomto obrázku. Ak to chcete urobiť, budete musieť presunúť 1 zápas aby sa dosiahol požadovaný výsledok.

Sústreďte sa, aby ste zistili, čo pre vás táto výzva pripravila. Pozorne sa pozrite na zápalky, ktoré vám pomôžu vyriešiť hádanku.

Skúste sa na hru pozrieť iným spôsobom: skúste premýšľať a robiť iné rozhodnutia. Venujte čas pozorovaniu a premýšľaniu o každom kroku.

Skúmaním a skúšaním nových nápadov môžeme prísť s kreatívnymi a originálnymi riešeniami.

Pozývame vás, aby ste klikli na „Ďalej“ a našli riešenie na ďalšej stránke.


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.