Home » Praktyczne wskazówki » Matematické puzzle: Otestujte si svoje IQ pomocou tejto úlohy, môžete presunúť iba jednu zápalku!

Matematické puzzle: Otestujte si svoje IQ pomocou tejto úlohy, môžete presunúť iba jednu zápalku!

Stránka IQ testy sú často vnímané ako zdroj zábavy pre používateľov sociálnych sietí a ponúkajú rôzne hádanky vyriešiť. Dnes sa pozrieme na hádanku, ktorá je veľmi populárna na sociálnych sieťach.

Je to jednoduchá rovnica: 5 + 9 = 9.

V tejto rovnici niečo nie je v poriadku a vaša výzva je nájsť riešenie za menej ako 45 sekúnd. Táto hádanka je skvelým spôsobom, ako si otestovať schopnosť rýchlo myslieť a prispôsobiť sa neočakávaným situáciám.

Ukáž, či nájdeš riešenie skôr, ako vyprší čas!

Foto: Ludiaakomy.co.uk

Hľadáte novú výzvu? Máme pre vás perfektnú skladačku! Na vyriešenie rovnice je potrebné pozorne sledovať a sústrediť sa. Musíte myslieť mimo škatuľky a nájsť riešenie s jedinou zápalkou, ktorú môžete presunúť.

To sa dá dosiahnuť len tak, že sa dôkladne pozriete na každú možnosť a nájdete najrozumnejšiu kombináciu. Tak sa do toho pustite a vyskúšajte, či sa vám podarí vyriešiť túto hádanku!

Pri riešení hádanky musíme používať svoju myseľ a kreativitu. Musíme sa zamyslieť nad tým, čo robíme, a nájsť spôsob, ako túto výzvu vyriešiť.

Pri riešení hádanky je dôležité neponáhľať sa a neponáhľať sa. Iba pokojná a vytrvalá myseľ môže pomôcť nájsť riešenie.

Riešenie

Riešenie slávnej výzvy zdieľanej na Facebooku konečne prišlo.

S hrdosťou oznamujeme, že odpoveď na túto úlohu je 5+3=8.

Chceli by sme zablahoželať všetkým, ktorí našli riešenie za menej ako 30 sekúnd, ste naozaj majstri!

Môžeme vám tiež ukázať nasledujúci obrázok, ktorý vysvetľuje, ako postupovať pri hľadaní odpovede.

Foto: Ludiaakomy.com

Nezabúdajte, že v hre sú stále úlohy a hádanky, ktoré treba vyriešiť. naša stránka !


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.