Home » Novinky » Podarí sa vám nájsť 8 rozdielov? Odvážte sa vyriešiť túto úlohu za 15 sekúnd.

Podarí sa vám nájsť 8 rozdielov? Odvážte sa vyriešiť túto úlohu za 15 sekúnd.

Potrebujete sa rozptýliť? Dajte si pauzu s touto hrou s 8 rozdielmi. Počas zábavy môžete v sebe zdokonaľovať rôzne zručnosti. Tento typ vizuálneho testu vám pomôže zlepšiť vaše intelektuálne schopnosti, rozvíjať koncentráciu, ale aj relaxovať a regulovať náladu. Po splnení tejto vizuálnej výzvy sa vaša produktivita zvýši vďaka väčšiemu zmyslu pre detail a pozorovanie. Odvážili by ste sa to urobiť?

Vizuálny test: „Dokázali by ste nájsť 8 rozdielov medzi obrázkami?

Cieľom testu je zistiť rozdiely. Myslíte si, že je to jednoduché? Tak prečo to nevyskúšať? Toto je jedna z najťažších rozdielových hier, aké ste kedy riešili. Je pravdepodobné, že budete patriť do skupiny ľudí, ktorí to nedotiahli do konca.

Na ďalšom obrázku nájdete dve rovnaké kresby. Medzi týmito dvoma obrázkami sú však rozdiely. Na druhom obrázku je presne 8 chýb. Musíte ich nájsť, aby ste prešli týmto vizuálnym testom. Na nájdenie 8 rozdielov medzi týmito dvoma obrázkami máte len 15 sekúnd a nie viac. Myslíte si, že to zvládnete v tomto čase? Dokážte to za 3, 2, 1…

Vizuálny test: správne odpovede na vizuálnu výzvu

Tieto dva zdanlivo rovnaké obrázky skrývali 8 rozdielov. Podarilo sa vám vidieť všetky? Nie je veľa ľudí, ktorí by uspeli v tejto zložitej vizuálnej výzve. Svoje odpovede si skontrolujte na obrázku nižšie. Rozdiely, ktoré ste mali nájsť, sú v skutočnosti v kuchynských skriniach, na stole a na samotnom mužovi, presnejšie na strane jeho ruky a na jeho oblečení.

Tak čo, zvládli ste vizuálnu výzvu dňa? Ak nie, nemajte obavy. Svoje pozorovacie schopnosti môžete vždy zdokonaľovať pomocou iných vizuálnych testov. Ak ste neuspeli kvôli časovaču, mali by ste zlepšiť svoju rýchlosť pomocou vizuálnych hier s časovým limitom.

Keď už raz takúto výzvu absolvujete, bolo by smutné nepodeliť sa o svoje skúsenosti s ostatnými! Vyzvite ich aj vy, aby ste zistili, kto z vás nájde najviac rozdielov. A ak si chcete vyskúšať ďalšie vizuálne výzvy a hádanky alebo si chcete otestovať svoje IQ či osobnosť, môžete si vybrať z našej širokej ponuky.


Hortenzia Kolrusová
Ako autorka zábavnej rubriky portálu Ludiaakomy.sk uverejňujem testy osobnosti, optické ilúzie a iné zábavné hry. Rada sledujem najnovšie trendy a delím sa o ne s vami.