Home » Novinky » Podarí sa vám prejsť týmto testom, ktorý je určený len pre ľudí s pokrivenou mysľou?

Podarí sa vám prejsť týmto testom, ktorý je určený len pre ľudí s pokrivenou mysľou?

Je čas na pár minút si oddýchnuť a urobiť si prestávku. Nebojte sa, váš čas nebude premárnený, pretože vám navrhujeme, aby ste ho dobre využili.

Áno, je to tak, táto výzva vám umožní relaxovať a zároveň si precvičiť kognitívne schopnosti. Ste pripravení prijať výzvu ? Ak áno, potom už nestrácajte čas a začnite.

IQ test: čo musíte urobiť, aby ste ho zvládli

Pre tento testbudete musieť použiť svoje kognitívne schopnosti. Konkrétne budete musieť použiť svoje pozorovacie, analytické a pozorovacie schopnosti, aby ste našli správnu odpoveď.

Takže vám predložíme obrázok, na ktorom sú tri postupnosti štvorcov, alebo skôr tri postupnosti mriežok tvorených malými štvorcami, z ktorých tri alebo štyri sú farebné.

Druhá postupnosť mriežok však bude mať problém, bude v nej chýbať mriežka. Vaším cieľom budeurčiť správnu mriežku z daných možností na základe ich farieb. Ktorá z možností A, B, C a D je správna odpoveď?

Foto: Radiotips

IQ test: prečo je riešenie tohto druhu výzvy prospešné?

Tento druh testu je veľmi účinný, aby ste sa čo najviac zbavili problémov súvisiacich so stratou pamäte a stresom.

Tento druh hádanky je skutočne nielen dobrým cvičením pre váš mozogPomôže vám nielen na pár minút sa uvoľniť.

Tiež, táto hádanka vám pomôže zlepšiť váš vizuálny výkon a intelektuálny výkon, pretože na jej vyriešenie budete musieť využiť svoje pozorovacie a logické schopnosti.

IQ test: Je čas na záverečnú odpoveď!

Správna odpoveď bola voľba A! Podarilo sa vám určiť správnu odpoveď? Ak áno, tak vám úprimne blahoželáme. Ostatní sa nemusia obávať. Vysvetlíme vám, prečo bola voľba A správnou odpoveďou.

Za obrázkom, ktorý sme vám predstavili, bola skrytá logika. Aby ste našli správnu úvahu, bolo dôležité vziať do úvahy celý obrázok a rozšíriť si pole pozorovania.

V dôsledku toho by ste pochopili, že každá mriežka mala svoj zrkadlový odraz okrem strednej, a preto bolo potrebné postupovať eliminačným spôsobom a nájsť mriežky a ich zrkadlové odrazy. Chýbajúca mriežka bola odrazom jednej z mriežok na obrázku. Pre lepšie pochopenie uvádzame riešenie na obrázkoch.

Foto: Radiotips

Ak sa vám táto hádanka páčila, najmä neváhajte ju zdieľať na svojich sociálnych sieťach, aby ste zistili, či aj vaši priatelia majú zvrátenú myseľ.


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.