Home » Novinky » Pokúste sa nájsť jedinečne vzorovanú húsenicu na obrázku v tejto vizuálnej úlohe.

Pokúste sa nájsť jedinečne vzorovanú húsenicu na obrázku v tejto vizuálnej úlohe.

Ak sa vám podarilo nájsť štyri kukuričné klasy ukryté medzi hromadou šišiek a mysleli ste si, že je to príliš ľahká úloha, ponúkame vám o niečo ťažšiu vizuálnu výzvu, ktorá vás prinúti na pár minút sa zamyslieť.

V tejto úlohe musíte nájsť húsenicu s jedinečným vzorom medzi všetkými ostatnými. Je to zložitá úloha, pretože na rozlíšenie húseníc budete potrebovať veľmi dobrú pamäť.

Myslíte si, že to zvládnete? Máte niekoľko sekúnd na to, aby ste si prezreli rôzne húsenice a našli tú, ktorá je medzi ostatnými jedinečná.

Ak ste nenašli rôzne húsenice, neponáhľajte sa a vracajte sa pomalšie. V prípade, že ho nenájdete, ponechávame tu riešenie.

Riešenie :


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.