Home » Praktyczne wskazówki » Pozorovací test: Dokážete nájsť 3 rozdiely na týchto dvoch fotografiách za menej ako 30 sekúnd?

Pozorovací test: Dokážete nájsť 3 rozdiely na týchto dvoch fotografiách za menej ako 30 sekúnd?

Obsah

Hra s chybami alebo rozdielový test je test, ktorý sa bežne používa na hodnotenie inteligenčného kvocientu alebo úrovne inteligencie. Kedysi ju bolo možné nájsť v časopisoch a novinách, ale v súčasnosti existuje nespočetné množstvo hier so 7 chybami na sociálnych sieťach.

Pri tomto teste by ste mali hľadať 3 rozdiels, pričom sa dodrží vopred definovaný čas. Test IQ je test, ktorý tiež odhaľuje určité charakterové vlastnosti. Sústreďte sa na rýchle odhalenie rozdielov s tento test.

Podrobnosti o teste IQ

Počas zábavy a hľadania 3 rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami vyhodnotíte svoje kognitívne schopnosti a inteligenciu. Na obrázkoch sú dve sestry, ktoré pripravujú koláče.

Foto: Ludiaakomy.co.uk

Ak obrázky vyzerajú rovnako, nepozerajte sa na ne len zbežne. Musíte sa pozrieť na každý detail, aby ste našli 3 rozdiely. Ak ich chcete nájsť, musíte sa sústrediť a nestresovať sa. Celkovo máte k dispozícii 30 sekúnd ich objaviť.

Riešenie IQ testu

Vašich 30 sekúnd vypršalo! Teraz je čas skontrolovať správne odpovede!

Pozrite si fotografiu nižšie a zistite riešenie tejto vizuálnej hádanky.

Foto: Ludiaakomy.com

Ktorý pozorovateľ ste vy?

Čím rýchlejšie ich nájdete, tým ste bystrejší, sústredenejší a máte lepšiu pamäť. Svoju mozgovú kapacitu ste využili dokončením výzva čo najskôr. Ak nie, na zlepšenie je potrebná prax a ďalšie testy rozdielov.

Môže sa tiež stať, že nie ste dostatočne dôkladní. Zlepšiť schopnosť vizuálneho rozlišovania a optimalizovať koncentráciu dokáže len cvičenie.

Test IQ je hodnotenie úrovne inteligencie. Potrebujete ho na to, aby ste mohli predpovedať svoj pracovný výkon alebo úspešnosť svojich detí v škole.

Vo svete práce dopĺňa vaše dokumenty k žiadosti o zamestnanie vrátane hodnotení, výsledkov z praxe a životopisu. Predkladá sa v čase presunu na iné pracovné miesto alebo pri nábore s cieľom rozpoznať silné a slabé stránky uchádzača. Vďaka tomuto testu IQ vás náborový pracovník môže zaradiť do svojho tímu alebo nie.


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.