Home » Praktyczne wskazówki » Pozorovací test: Preukážte svoje pozorovacie schopnosti tým, že nájdete 3 rozdiely za menej ako 20 sekúnd.

Pozorovací test: Preukážte svoje pozorovacie schopnosti tým, že nájdete 3 rozdiely za menej ako 20 sekúnd.

Potrebujete dokázať, že ste puntičkár? Táto stránka pozorovací test je najlepší spôsob, ako ukázať, že nie ste neporiadny alebo nedbalý človek. Ak preukážete, že ste dobrý pozorovateľ, dokážete, že ste pozorný, metodický a dôkladný. Na čo teda čakáte? výzva na pozorovanie ?

Vizuálny test: „Aké sú 3 rozdiely na obrázku dievčaťa?“

Puntičkárska myseľ sa vyznačuje schopnosťou venovať pozornosť drobnostiam a každému detailu. Na dosiahnutie svojich cieľov vedia využiť aj svoje analytické schopnosti a rozvahu. Vďaka vizuálny test Dnes budete môcť odhaliť zdatnosť svojho mozgu a výkonnosť svojej vízie. Je to na vás!

Ak chcete dokončiť tento pozorovací test, musíte pozorne sledovať dve takmer identické fotografie dievčaťa, ktoré sa sprchuje. V skutočnosti existujú 3 rozdiely ktoré tieto dva obrazy odlišujú. Je na vás, aby ste ich našli, ale pozor, musíte tak urobiť skôr, ako vyprší čas. Máte 20 sekúnd pred vami!

Foto: Ludiaakomy.com

IQ test: odpovede

Vypršalo 20 sekúnd? Teraz je čas skontrolovať vaše odpovede. Myslíte si, že ste našli správne rozdiely alebo nie? Ak to chcete zistiť, pozrite si riešenie nižšie.

Riešenie

Na tomto obrázku dievča určite práve vyšlo z vane a práve si upravuje tvár, aby dokončilo svoju hygienickú rutinu.

Foto: Ludiaakomy.fr

Prvý rozdiel ktorú ste si určite všimli, je na jeho hlave: veľkosť kruhu, ktorý tvorí oblúk jeho čelenky. Druhý rozdiel sa týka aj veľkosti stuhy na jeho obrúsku. Nakonieckonečný rozdiel na fotografii ste si všimli umiestnenie mydlovej peny na ľavej strane.

Tieto tri rozdiely boli pre géniov a puntičkárov ľahko identifikovateľné. Ste jedným z nich? Ak ste našli tieto 3 rozdiely ešte pred uplynutím 20 sekúnd, znamená to, že ich naozaj nájdete! Ak chcete opäť preskúšať svoje schopnosti, urobte viac takýchto vizuálnych testov!

Naopak, váš neúspech v tomto pozorovacom teste bohužiaľ znamená, že váš mozog a zraková ostrosť nie sú dostatočne stimulované a že nie ste dostatočne dôkladní.

Ak chcete zlepšiť svoje schopnosti, navštívte našu stránku s rôznymi typmi pozorovacích a IQ testov. Pravidelným cvičením si rozvíjate svoju dôkladnosť!


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.