Home » Novinky » Táto hádanka sa stala virálnou. Nechcete si ju nechať ujsť!

Táto hádanka sa stala virálnou. Nechcete si ju nechať ujsť!

Obsah

Ste múdrejší ako priemerný človek? Ak to chcete zistiť, stačí sa pokúsiť prekonať túto hádanku.

Toto je ideálna príležitosť pre oboch otestovať svoju mozgovú kapacitu, ale aj na malú ukážku vašej kreativity. Verte nám, nie je nič viac cool ako inteligentný a kreatívny človek. Nemáte času nazvyš, vyskúšajte tento test hneď!

Čo je to IQ test?

Pre tento test, predstavíme vám obrázok, na ktorom bude niekoľko zápaliek, ktoré budú tvoriť ilustráciu.

Vaším cieľom je presunúť dva a len dva zápasy aby ste získali 11 štvorcov. Ako to urobiť, budete mať len 15 sekúnd na nájdenie zápaliek, ktoré treba presunúť a ako ich umiestniť, aby vytvorili požadovaný počet štvorcov.

Iba génius uspeje v takom krátkom čase. Ak sa vám to však nepodarí hneď na prvýkrát, nevadí, môžete to skúsiť znova. Už len to, že sa vám to podarí, bude dôkazom toho, že ste šikovní.

Foto: Radiotips

Na čo sú hádanky a hlavolamy?

Hádanky tohto druhu sú v prvom rade vytvorené a určené na to, aby ste sa na chvíľu uvoľnili a zabavili.

Je však dôležité zdôrazniť, že tento test vám umožníidentifikovať prípadné problémy so sústredením. a chyby vo vašej logike.

Tento druh úloh vám navyše pomôže lepšie sa sústrediť a zdokonaliť vaše schopnosti uvažovania. Hádanky a hlavolamy sú teda dobrým spôsobom, ako zlepšiť svoj intelektuálny výkon a udržať si mozog aktívny, ale predovšetkým zdravý.

Aby sme vám uviedli príklad prínosu, tento druh hry je veľmi dobrý pre pamäť. Napokon, aby ste boli úspešní, musíte si výsledok predstaviť, a teda využiť svoju kreativitu. Čím viac nájdete výsledok, tým viac budete využívať svoju kreativitu a optimalizovať ju.

Pozývame vás, aby ste klikli na „Ďalej“ nižšie a objavili riešenie na ďalšej strane.


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.