Home » Novinky » Test osobnosti – prvá vec, ktorú uvidíte na tejto fotografii, odhalí zdroje vašich obáv.

Test osobnosti – prvá vec, ktorú uvidíte na tejto fotografii, odhalí zdroje vašich obáv.

Každý má v sebe ukrytý strach. Urobte si tento osobnostný test a zistite, aká je vaša osobnosť!

Vizuálny test: „Čo ste videli ako prvé?

Ak chcete absolvovať tento osobnostný test, jednoducho sa pozrite na obrázok nižšie ako na celok a zapamätajte si prvý prvok obrázka, ktorý ste videli ako prvý.

Test osobnosti: Odpovede

To je všetko, máte odpoveď? Už ho nemôžete zmeniť. Teraz zistite, čo prvá vec, ktorú ste na tomto obrázku videli, prezrádza o vašom strachu.

1. Dievčatko

Ak ste ako prvé videli malé dievčatko, potom ste boli v detstve utláčaní alebo izolovaní. Zdroj vášho strachu pramení z toho, že udalosti, ktoré vás poznačili v detstve, sa stali v dospelosti a vystrašili vás. Kvôli týmto podvedomým obavám a vášmu vzťahu s matkou máte tiež problémy s rozhodovaním a preberaním zodpovednosti. Odvtedy je pre vás dôležitou emocionálnou oporou vo vývoji.

2. Motýľ

Hoci motýle vo všeobecnosti symbolizujú a prinášajú pozitívne veci a posolstvá, v tomto prípade váš pohľad na motýľa naznačuje, že zdroje vášho strachu pochádzajú z temného miesta. Ale aj strach z premárnených príležitostí. Pociťujete aj smútok za ľuďmi, ktorí už nie sú vo vašom živote.

3. Pavúk

Strach z pavúkov je veľmi častý, pretože je to mechanizmus prežitia pri malých nebezpečenstvách. Ak ste pri pohľade na obrázok ako prvé videli pavúka, potom sa bojíte nebezpečného prostredia. V prostredí sa necítite bezpečne. Skontrolujete a takmer vždy sa vám podarí nájsť nebezpečenstvo.

4. Stromy

Strom je dôležitým fyziologickým symbolom. Videli ste najprv stromy? To znamená, že vo vás existuje vnútorný konflikt, ktorý ešte nebol vyriešený. Neuvedomujete si to, ale bojíte sa emocionálneho zrútenia.

5. Medvedík

Ak ste si medvedíka všimli skôr ako všetky ostatné prvky na obrázku, mali by ste vedieť, že v detstve medvedík predstavoval priateľa, ktorý vás utešoval a dokázal vás bezpodmienečne pochopiť. Zdrojom vášho strachu je teda trauma z detstva.


Hortenzia Kolrusová
Ako autorka zábavnej rubriky portálu Ludiaakomy.sk uverejňujem testy osobnosti, optické ilúzie a iné zábavné hry. Rada sledujem najnovšie trendy a delím sa o ne s vami.