Home » Novinky » Týždenný horoskop na 23. až 29. januára 2023: Skvelý začiatok týždňa plného prekvapení!

Týždenný horoskop na 23. až 29. januára 2023: Skvelý začiatok týždňa plného prekvapení!

Tento týždeň nebude výnimkou a 12 znamení zverokruhu bude čeliť zmenám, výzvam a prekvapeniam!

Od 23. do 29. januára 2023 vám týždenný horoskop pomôže rozlúštiť astrologické aspekty, ktoré vás ovplyvnia, a pochopiť ich vplyv na váš život.

Poskytneme vám cenné rady a informácie, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť vašu situáciu a urobiť správne rozhodnutia.

Či už ste Baran, Býk, Blíženec, Rak, Lev, Panna, Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár alebo Ryby, dozviete sa informácie o svojom osobnom živote, milostnom živote a kariére.

Nemôžeme sa dočkať, až sa s vami podelíme o to, čo vám tento týždeň ponúkne, a nevieme sa dočkať, ako si užijete všetky prekvapenia, ktoré na vás čakajú!

Týždenný horoskop Barana (21. marec – 20. apríl)

Tento týždeň môžu Barani očakávať vzrušujúce zmeny. Nechajte sa viesť intuíciou a objavíte nové príležitosti. Nasledujte svoje inštinkty a budete odmenení. Nedovoľte, aby vás ťažkosti položili, pretože práve v ťažkých chvíľach nájdete svoju skutočnú silu. Vaše nadšenie a odhodlanie budú vašimi najlepšími spojencami a pomôžu vám dosiahnuť vaše ciele. Tak sa do toho pustite a užite si tento magický mesiac!

Týždenný horoskop Býka (21. apríl – 20. máj)

Tento týždeň budú mať Býci neoceniteľnú výhodu: šťastie. Využite to na to, aby ste sa pustili do zaujímavých projektov a podstupovali vypočítateľné riziká. Povzbudí vás priateľská podpora a šťastie. Užívajte si tieto chvíle a využite ich vo svoj prospech. Tento týždeň môžete očakávať chvíle radosti a šťastia. Budete obklopení priateľmi a rodinou, čo vás naplní radosťou. Nezabudnite sa podeliť o svoje emócie a jasne komunikovať. Na karte bude aj láska, takže sa nechajte unášať dobrými pocitmi, ktoré k vám prídu.

Týždenný horoskop Blížencov (21. máj – 20. jún)

Tento týždeň sa Blížencom odporúča, aby sa zamerali na svoje ambície a sny. Nasledujte svoju intuíciu a premýšľajte o tom, čo chcete dosiahnuť. Budete môcť získať dôležité informácie a využiť ich vo svoj prospech. Teraz je čas konať a venovať sa projektom, ktoré sú pre vás dôležité. Dokážete nájsť kreatívne riešenia zložitých problémov. Máte moc splniť si svoje sny a cítiť sa viac prepojení so svojím životom. Buďte odvážni a urobte prvé kroky smerom k svojim cieľom.

Týždenný horoskop Raka (21. júna – 22. júla)

Tento týždeň budú Raci plní energie a sebavedomia. Budete mať náhlu chuť pustiť sa do nových projektov a riskovať. Hľadáte zmenu a máte príležitosť splniť si svoje sny. Musíte však zostať ostražití a nedovoliť, aby vaše rozhodnutia ovládli emócie. Zachovajte pokoj a sebadôveru a dosiahnete požadované výsledky. Tento týždeň dôverujte svojim inštinktom a budete spokojní s výsledkami!

Týždenný horoskop Leva (23. júla – 22. augusta)

Tento týždeň sa Levu podarí prekonať všetky prekážky vďaka svojej odvahe a odhodlaniu. Budete sa cítiť pripravení čeliť každej výzve, ktorá sa vám postaví do cesty. Budete musieť robiť dôležité rozhodnutia a plávať v neznámych vodách. Aj vaše vzťahy budú vystavené skúškam, ale nájdete v sebe silu, aby ste prekonali ťažké chvíle. Dôverujte sebe a svojim inštinktom a dosiahnete úspech.

Týždenný horoskop Panny (24. august – 22. september)

Tento týždeň je čas, aby ste si dopriali čas na načerpanie nových síl a sústredenie. Robíte dôležité rozhodnutia, ktoré budú mať dôsledky pre budúcnosť. Nedovoľte, aby vás premohol stres a úzkosť. Vaša vnútorná sila a vytrvalosť vám pomôžu dostať sa ďalej, ako ste si kedy mysleli. Pri príprave na výzvy tohto obdobia bude vaším najväčším spojencom schopnosť prispôsobiť sa. Tento týždeň sa vám môže naskytnúť nová príležitosť alebo vám nepredvídaná udalosť poskytne príležitosť na rast. Buďte otvorení a počúvajte.

Týždenný horoskop pre Váhy (23. september – 22. október)

Tento týždeň sa budú Váhy cítiť sebavedomejšie a sebaistejšie. Budete sa chcieť púšťať do ambicióznych projektov a prijímať nové výzvy. Choďte do toho! Budete mať príležitosť objaviť nové perspektívy a nové obzory. Blízky okruh priateľov a rodina vám budú môcť poskytnúť podporu a povzbudenie. Počúvajte ich rady a buďte otvorení zmenám. Sú tu zaujímavé možnosti, ktoré sa dajú využiť. Čaká vás týždeň plný podujatí a prekvapení. Majte oči otvorené a nebojte sa riskovať!

Týždenný horoskop Škorpióna (24. október – 22. november)

Tento týždeň môžu Škorpióny očakávať zmeny. Teraz je čas vystúpiť z komfortnej zóny a riskovať. Mohli by ste nájsť nové príležitosti a zaujímavé výzvy, ktoré by ste mohli prijať. Nemusíte robiť všetko sami, preto neváhajte požiadať o pomoc. Vaša intuícia je vaším spojencom, je tu, aby vás viedla. Nájdite si čas na odpočinok a spojte sa sami so sebou. Tento týždeň sľubuje odchod za novými dobrodružstvami.

Týždenný horoskop Strelca (23. november – 21. december)

Tento týždeň sa Strelci musia sústrediť na to, aby dosiahli svoje ciele. Dobré správy sú na obzore, preto si nenechajte ujsť príležitosť posunúť sa vpred. Nemali by ste sa cítiť príliš znepokojení alebo vystresovaní, pretože ste dobre pripravení na to, aby ste zvládli všetko, čo sa vám postaví do cesty. Myslite vo veľkom!

Budete mať príležitosť stráviť čas s rodinou a priateľmi. Čas strávený s nimi vám pomôže cítiť sa šťastnejšie a bezpečnejšie. Využite príležitosť podeliť sa o spomienky a vzácne chvíle.

Nebuďte na seba príliš prísni a doprajte si voľno. Robte niečo, čo vás baví a v čom sa cítite dobre. Nájdite si čas na oddych a načerpanie nových síl.

Týždenný horoskop vás povzbudzuje, aby ste si verili a držali sa svojho kurzu. Dôverujte sebe a svojim schopnostiam a uspejete. Spoločne môžeme dosiahnuť čokoľvek!

Týždenný horoskop Kozorožca (21. decembra až 19. januára)

Tento týždeň budú Kozorožci plní entuziazmu a energie. Ste pripravení čeliť výzvam a prekonávať prekážky, ktoré sa vám postavia do cesty. Využite svoje nové perspektívy a predstavivosť na vytvorenie potrebných zmien. Nenechajte sa ohromiť ťažkosťami, ale zachovajte si pokoj a otvorenú myseľ. Trpezlivosť vám pomôže dosiahnuť vaše ciele.

Týždenný horoskop Vodnára (21. január – 19. február)

Tento týždeň sa Vodnári môžu tešiť na chvíle šťastia a radosti. Môžete sa tešiť z prítomnosti priateľov a rodiny a cítiť ich podporu. Nájdite si čas na oddych a strávte ho s tými, na ktorých vám najviac záleží. Budete mať tiež možnosť rozvíjať svoje zručnosti a zlepšovať sa v oblastiach, ktoré vás zaujímajú. Ak narazíte na prekážky, buďte trpezliví a vytrvalí. Vaša tvrdá práca sa nakoniec vyplatí. Tento týždeň na seba nebuďte príliš nároční. Doprajte si oddych a užívajte si, čo vám život ponúka.

Týždenný horoskop pre Ryby (20. február – 20. marec)

Tento týždeň sa Ryby viac ako inokedy zamerajú na svoje ambície. Ste na pokraji dosiahnutia svojich snov a máte podporu ostatných, ktorí vám pomôžu dosiahnuť ich. Nenechajte sa však zahltiť stresom a nájdite si čas, aby ste ocenili svoje okolie. Využite tento čas na to, aby ste sa odpútali od rutiny a objavili sami seba. Ak narazíte na prekážky, pamätajte, že máte silu a vytrvalosť, aby ste ich prekonali. Ryby dokážu nájsť inovatívne riešenia aj na staré problémy. Žite svoj život s nadšením a odvahou a čoskoro uvidíte, že sa vám vaša tvrdá práca vyplatí.


Hortenzia Kolrusová
Ako autorka zábavnej rubriky portálu Ludiaakomy.sk uverejňujem testy osobnosti, optické ilúzie a iné zábavné hry. Rada sledujem najnovšie trendy a delím sa o ne s vami.