Home » Novinky » Týždenný horoskop na obdobie od 30. januára do 5. februára 2023: Nový začiatok a prekvapenia pre 12 znamení zverokruhu!

Týždenný horoskop na obdobie od 30. januára do 5. februára 2023: Nový začiatok a prekvapenia pre 12 znamení zverokruhu!

Hľadáte astrologické rady, ktoré by vás viedli v živote? Tak to ste na správnom mieste! Tento týždenný horoskop na obdobie od pondelka 30. januára do nedele 5. februára 2923 vám pomôže prekonať vzostupy a pády vášho týždňa.

A tento týždeň je plný prekvapení pre každé znamenie zverokruhu! Či už je to Baran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár alebo dokonca Ryby: čaká na vás niečo špeciálne.

Keď si prelistujete astrologické predpovede na tento týždeň, dozviete sa viac o svojej budúcnosti a zistíte, čo pre vás hviezdy pripravili. Zatiaľ čo niektoré znamenia sa budú tešiť z nečakaného šťastia a jasnejšej vízie budúcnosti, iné si budú musieť dávať pozor na nástrahy a prekážky, ktoré by sa im mohli postaviť do cesty.

Tak či onak, sme tu, aby sme vás sprevádzali na vašej ceste, a dúfame, že tento týždenný horoskop nájde správne odpovede na všetky otázky, ktoré sa vám vynárajú. Ste pripravení zistiť, čo vás čaká budúci týždeň? Poďme na to!

Týždenný horoskop Barana (21. marec – 19. apríl)

Tento týždeň môžu Barani nájsť inšpiráciu na nové aktivity. Vaše nápady sa dajú uplatniť v praxi a prinesú vám veľa úžitku. Nenechajte sa odradiť a hľadajte zaujímavé projekty. Potom si môžete vychutnať zaslúženú odmenu. Počúvajte ľudí okolo seba a naučte sa obklopovať správnymi ľuďmi. Čas strávený s nimi bude pre vašu budúcnosť veľmi užitočný.

Týždenný horoskop Býka (21. apríl – 21. máj)

Tento týždeň môžu Býci očakávať nečakané prekvapenia a príležitosti. Buďte otvorení novým možnostiam, toto obdobie môžete využiť na dosiahnutie svojich cieľov. Čoskoro sa vám naskytne príležitosť, ktorá vám ponúkne novú perspektívu. Možno sa rozhodnete urobiť niečo, o čom ste predtým neuvažovali. Buďte pozorní voči znameniam, ktoré vám život posiela, a riaďte sa svojou intuíciou, aby ste urobili tie najlepšie rozhodnutia. Vaša vytrvalosť a disciplína budú v nasledujúcich dňoch odmenené.

Týždenný horoskop Blížencov (21. máj – 20. jún)

Tento týždeň je pre Blížencov vhodný na skúmanie nových nápadov, premýšľanie o možnostiach a rozvoj. Budete kreatívnejší ako kedykoľvek predtým a dokážete vymýšľať inovatívne riešenia vzniknutých problémov. Využite svoju predstavivosť a schopnosť kritického myslenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Do popredia sa dostane aj vaša schopnosť komunikovať, preto využite príležitosť porozprávať sa s ľuďmi okolo seba alebo s ľuďmi, ktorí vás inšpirujú.

Týždenný horoskop Raka (22. júna – 22. júla)

Tento týždeň vám vaša odvaha a ambície pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Ste vysoko motivovaní a pripravení prijímať nové výzvy. Vaša schopnosť prevziať iniciatívu a riešiť náročné situácie vám dobre poslúži. Je čas ukázať ostatným, že ste schopní ich prekonať. Nezabudnite si tiež nájsť čas pre seba a tešiť sa z maličkostí. Trochu pokoja a ticha bude prospešné. Ak hľadáte malú podporu, nebuďte príliš hrdí na to, aby ste požiadali o pomoc iných.

Týždenný horoskop Leva (23. júla – 22. augusta)

Tento týždeň nechajte svoju kreativitu a intuíciu, aby vás viedli. Možno nájdete inovatívne riešenia problémov, ktorým už nejaký čas čelíte. Nechajte ostatných, aby zatiaľ rozhodovali za vás, a sústreďte sa na zlepšovanie svojich vedomostí. Nebojte sa robiť chyby, pretože sú kľúčom k pokroku. Vážte si tento okamih a berte na vedomie poznanie, ktoré vám osud ponúka.

Týždenný horoskop pre Panny (23. augusta – 22. septembra)

Tento týždeň sa Panny môžu tešiť na obdobie úspechov a pokroku. Je čas, aby ste dosiahli ciele, ktoré ste si stanovili, a prekonali ich. Sústreďte sa a držte sa kurzu. Je to vhodný čas na začatie alebo pokračovanie projektov. V rozhovoroch a tímovej práci sa cítite uvoľnene. Sebavedomie je tento týždeň na vrchole, preto neváhajte podstupovať vypočítavé riziká. Okrem toho je to vynikajúci čas na investovanie energie a času do zlepšenia kvality vášho života. Využite tento prílev optimizmu a sebadôvery a dosiahnite to, o čom ste vždy snívali!

Týždenný horoskop pre Váhy (23. september – 22. október)

Tento týždeň budete môcť nájsť riešenia problémov, ktorým čelíte. Astrologické aspekty naznačujú otvorenosť a ochotu ku kompromisom. Máte potenciál vyriešiť všetky výzvy, ktoré sa vám postavia do cesty, a mali by ste k nim pristupovať s optimistickým pohľadom. Vaša sebadôvera a optimizmus budú vašou najlepšou devízou pri riešení situácie a dosiahnutí dohody. Nezabudnite si nájsť čas na vychutnanie všetkého, čo ste dosiahli, pretože to je znamenie, že ste na správnej ceste.

Týždenný horoskop Škorpióna (24. október – 22. november)

Tento týždeň sa Škorpiónom odporúča, aby sa trochu stiahli a vychutnali si pokojné chvíle. Je to vhodný čas na zamyslenie a preorientovanie sa. Využite voľný čas na to, aby ste sa venovali osobným projektom a rozvíjali svoju kreativitu. Neváhajte tráviť čas s ľuďmi, ktorých máte radi a ktorí sú pre vás dôležití. Tento týždeň hľadajú Škorpióni rovnováhu medzi svojou energiou, vášňami a slobodou.

Týždenný horoskop Strelca (22. november – 21. december)

Tento týždeň sa Strelci môžu cítiť o niečo optimistickejšie a odvážnejšie ako zvyčajne. Otvárate sa novým možnostiam a začínate vidieť svet v úplne inom svetle! Toto je ideálny čas na to, aby ste sa rozhodli pre premyslené riziká a príležitosti, ktoré môžu posunúť váš život na úplne novú úroveň. Sústreďte sa a choďte do toho!

Týždenný horoskop Kozorožca (21. december – 19. január)

Tento týždeň, milí Kozorožci, sa zamerajte na svoju intuíciu. Ste pripravení podstupovať vypočítané riziká a využívať príležitosti, ktoré sa vám naskytnú. Váš obchodný talent je ostrý a budete ho môcť využiť. Nenechajte sa zastrašiť úspechom iných, ale prejavte neochvejnú dôveru. Nebuďte však príliš sebavedomí a na chvíľu sa preorientujte a ujasnite si svoje ciele.

Týždenný horoskop Vodnára (21. január – 19. február)

Tento týždeň budú mať Vodnári mimoriadne šťastie. Do cesty sa vám môžu postaviť neočakávané udalosti a nečakané príležitosti. Musíte sa chopiť týchto príležitostí a môžete si byť istí, že úspech nebude ďaleko. Vaša tvorivá a nápaditá myseľ bude tento týždeň veľmi aktívna, čo môže ovplyvniť vaše rozhodnutia a pomôcť vám urobiť lepšie rozhodnutia. Fyzická kondícia bude tento týždeň veľmi dôležitá, preto pravidelne cvičte, aby ste sa cítili vitálnejšie. Buďte otvorení a skúšajte nové veci, aby ste lepšie pochopili svet okolo seba – nechajte sa viesť svojou zvedavosťou!

Týždenný horoskop pre Ryby (20. február – 20. marec)

Tento týždeň môžu Ryby očakávať zmenu nálady. Môžete sa cítiť veľmi optimisticky a nadšene, alebo môžete prežívať chvíle melanchólie. Snažte sa nájsť zlatú strednú cestu a sústreďte sa na to, čo je najdôležitejšie. Nedovoľte, aby sa vaše srdce unieslo alebo aby sa vaša myseľ znepokojovala. Vaša intuícia vás povedie k zdravším riešeniam. Je čas odmeniť svoju myseľ za všetko premýšľanie a analýzu, ktoré ste vykonali za posledných niekoľko mesiacov. Je čas oddýchnuť si a stráviť čas so svojimi blízkymi!


Hortenzia Kolrusová
Ako autorka zábavnej rubriky portálu Ludiaakomy.sk uverejňujem testy osobnosti, optické ilúzie a iné zábavné hry. Rada sledujem najnovšie trendy a delím sa o ne s vami.