Home » Novinky » Vírusová príťažlivosť: Čo je v tejto scéne nezvyčajnou chybou? Iba 2 % sa ho podarilo nájsť

Vírusová príťažlivosť: Čo je v tejto scéne nezvyčajnou chybou? Iba 2 % sa ho podarilo nájsť

Obsah

Strana vírusové výzvy majú tendenciu sociálne siete. V posledných dňoch vizuálna výzva v ktorom musí nájsť logickú chybu v obrázku do 5 sekúnd.. Aby ste to dokázali, musíte sa sústrediť, aby ste videli každý detail ilustrácie.

Strana vírusové výzvy sú na internete čoraz populárnejšie. Tisíce používateľov sa zaujímajú o tieto vírusové… vizuálne hádanky súťažiť s priateľmi a rodinou. Sú aj používatelia, ktorí si chcú otestovať a precvičiť svoje vizuálne a mentálne schopnosti.

Tento druh kognitívne hry majú rôzne témy. V niektorých úlohách musíte nájsť predmet, zviera alebo jednoducho… zistiť, či je v konkrétnej ilustrácii chyba.. Líšia sa aj náročnosťou, s akou boli navrhnuté.

Vo vírusovej výzve, je potrebné zistiť, kde sa v obraze skrýva nezvyčajná chyba, ktorá sa intenzívne hľadá.. Prevažná väčšina ľudí považovala túto úlohu za ľahkú, ale len málokto ju dokázal splniť.

Z hľadiska náročnosti je veľmi dôležitý čas. V tomto prípade sa zistilo, že vizuálna úloha musí byť vyriešená do 5 sekúnd, čo sťažuje situáciu mnohým používateľom, ktorí stále nechápu, ako je možné, že to predtým nevideli. Ste pripravení?

Obrázkové výzvy

V nasledujúcej vírusovej úlohe musíte nájsť hmyz v scéne za menej ako 5 sekúnd (obrázok od Cool.Guru).

Táto stránka vizuálna záhada pozostáva z napájacieho zdroja nájsť miesto, kde je chyba maskovaná a skrytá na obrázku.. Na prvý pohľad vidíte, že v jeho dome je chlapec a vedľa neho veľa vecí. Jeden z nich sa mýli.

Ak chcete nájsť chybu, musíte byť vnímaví a naplno využiť svoje vizuálne a mentálne schopnosti. Je dôležité vidieť každý detail obrázka, ktorý Genial.Guru navrhol, aby ste sa nedostali do pasce. optická ilúziačo viedlo k tomu, že mnohí používatelia stratili čas potrebný na jeho nájdenie. Hlavný cieľ.

Riešenie výzvy

Podarilo sa vám nájsť nezvyčajného chrobáka, ktorý sa skrýva na obrázku? Bolo to ľahké? Ak ste sa dostali až do tejto časti článku, chcete vedieť, či sa vám skutočne podarilo vyriešiť virálnu výzvu správnym spôsobom.

Ak ste našli chybu skrytú v obrázku, gratulujeme! Táto virálna hádanka bola dobrým testom pre používateľov sociálnych sietí. V skutočnosti, 98 % ľudí v tejto výzve neuspelo v rámci časového limitu.

Ak ste nenašli hlavný cieľ, nenechajte sa odradiť. Na obrázku nižšie vidíte, kde sa nachádzala. V budúcnosti sa objavia nové vírusové výzvy, v ktorých sa budete môcť pomstiť a otestovať svoje kognitívne schopnosti.

Na tomto obrázku môžete vidieť, ktorá chyba je na scéne prítomná (obrázok od Genial.Guru).


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.