Home » Novinky » Vírusová príťažlivosť: Dokážete v tejto scéne rozpoznať chýbajúci prsteň? Iba 2 % uspeli

Vírusová príťažlivosť: Dokážete v tejto scéne rozpoznať chýbajúci prsteň? Iba 2 % uspeli

Obsah

Strana vírusové výzvy majú tendenciu sociálne siete. V posledných dňoch vizuálna výzva v ktorom musíte nájsť prsteň, ktorý sa v scéne stratil, do 5 sekúnd.. Aby ste ho prekonali, musíte sa sústrediť na každý detail ilustrácie.

Strana vírusové výzvy sú na internete čoraz populárnejšie. Tisíce používateľov sa zaujímajú o tieto vírusové… vizuálne hádanky súťažiť s priateľmi a rodinou. Okrem toho je veľa používateľov, ktorí sa chcú jednoducho otestovať a precvičiť si vizuálnu a mentálnu zručnosť.

Táto stránka kognitívne hry majú rôzne témy. V niektorých výzvach musíte nájsť objektalebo zviera, alebo jednoducho zistiť, či je v ilustrácii chyba. Líšia sa aj náročnosťou, s akou boli navrhnuté.

V kontexte vírusovej výzvy, bude potrebné zistiť, kde sa v ilustrácii stratilo toľko hľadané spojenectvo.. Prevažná väčšina ľudí považovala túto úlohu za ľahkú, ale len málokto ju dokázal splniť.

Rozhodujúcim faktorom z hľadiska náročnosti bude čas. V tomto prípade sa zistilo, že vizuálnu výzvu treba riešiť v. iba 5 sekúndMnohí používatelia preto nechápali, prečo si to nevšimli skôr. Ste pripravení?

Obrázkové výzvy

V nasledujúcej zdrojovej úlohe musíte do 5 sekúnd nájsť chýbajúci prsteň v scéne (obrázok Cool.Guru).

V tomto vizuálna záhada pozostáva z lokalizovať polohu maskovacieho kruhu, ktorý je stratený v priestore. Ilustrácia. Na prvý pohľad je zrejmé, že sa koná svadba, ale svedok práve stratil svoj snubný prsteň v nevhodnej chvíli.

Ak chcete nájsť prsteň, musíte byť vnímaví a naplno využívať svoje vizuálne a mentálne schopnosti. Je dôležité pozrieť sa na každý detail obrázka navrhnutého spoločnosťou Genial.Guru, aby ste sa nedostali do pasce. optická ilúziačo viedlo k tomu, že mnohí používatelia stratili čas potrebný na jeho nájdenie. Hlavný cieľ.

Riešenie výzvy

Podarilo sa vám nájsť snubný prsteň, ktorý je ukrytý na ilustrácii? Bolo to ľahké? Ak sa nachádzate v tejto časti článku, chcete vedieť, či sa vám skutočne podarilo vyriešiť vírusovú výzvu správnym spôsobom.

Ak ste našli prsteň, ktorý na obrázku chýba, gratulujeme! Táto hádanka bola dobrým testom pre používateľov sociálnych sietí. V skutočnosti, 98 % ľudí výzvu nedokončilo. v stanovenom čase.

Ak ste nenašli hlavný cieľ, nenechajte sa odradiť. Na obrázku nižšie vidíte, kde sa nachádzala. V budúcnosti sa objavia nové vírusové výzvy, v ktorých sa budete môcť pomstiť a otestovať svoje kognitívne schopnosti.

Na tomto obrázku môžete vidieť, kde sa hľadaná aliancia nachádzala v rámci vírusovej výzvy (obrázok od Genial.Guru).


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.