Home » Novinky » Vírusová príťažlivosť: Kde je na ilustrácii chýbajúca hračka? Iba 2 % z nich sa ho podarilo prekonať

Vírusová príťažlivosť: Kde je na ilustrácii chýbajúca hračka? Iba 2 % z nich sa ho podarilo prekonať

Obsah

Strana vírusové výzvy majú tendenciu sociálne siete. V posledných dňoch vizuálna výzva v ktorom musí nájsť maskovanú hračku na obrázku za menej ako 7 sekúnd.. Na to je potrebné vidieť každý detail ilustrácie.

Strana vírusové výzvy sú na internete čoraz populárnejšie. Tisíce používateľov sa zaujímajú o tieto vírusové… vizuálne hádanky súťažiť s priateľmi a rodinou. Okrem toho si mnohí používatelia chcú otestovať a precvičiť svoje vizuálne a mentálne schopnosti.

Tento druh kognitívne hry majú rôzne témy. Existujú niektoré výzvy, pri ktorých musíte nájsť objektalebo zviera, alebo jednoducho zistiť, či je v ilustrácii chyba. Líšia sa aj náročnosťou, s akou boli navrhnuté.

V kontexte vírusovej výzvy, budete musieť zistiť, kde sa táto vyhľadávaná hračka na obrázku skrýva.. Prevažnej väčšine ľudí sa táto úloha zdala ľahká, ale len málokto ju zvládol.

Pri určovaní obtiažnosti zohráva rozhodujúcu úlohu čas. V tomto prípade sa zistilo, že vizuálna úloha musí byť vyriešená za 7 sekúnd.To spôsobilo problémy mnohým používateľom, ktorí stále nechápu, prečo to nevideli predtým. Ste pripravení?

Obrázkové výzvy

V nasledujúcej vírusovej úlohe musíte do 7 sekúnd nájsť chýbajúcu hračku v scéne (obrázok Bright Side).

Táto stránka vizuálna záhada pozostáva z Nájdenie miesta, kde je zamaskované auto, ktoré na obrázku chýba.. Na prvý pohľad vidíte, že je tu toaleta s rôznymi predmetmi rôznymi spôsobmi.

Aby ste hračku našli, musíte byť vnímaví a naplno využívať svoje vizuálne a mentálne schopnosti. Je dôležité venovať pozornosť každému detailu obrázka, ktorý navrhla spoločnosť Bright Side, aby ste sa nedostali do pasce. optická ilúziačo viedlo k tomu, že mnohí používatelia stratili čas potrebný na jeho nájdenie. Hlavný cieľ.

Riešenie výzvy

Podarilo sa vám nájsť stratenú hračku na ilustrácii? Bolo to ľahké? Ak ste sa dostali až k tejto časti článku, je to preto, že chcete vedieť, či sa vám skutočne podarilo vyriešiť virálnu výzvu správnym spôsobom.

Ak ste našli krokodíla ukrytého na obrázku, gratulujeme vám! Táto virálna hádanka bola dobrým testom pre používateľov sociálnych sietí. V skutočnosti, 98 % ľudí v tejto výzve neuspelo v rámci časového limitu.

Ak ste nenašli hlavný cieľ, nenechajte sa odradiť. Pozrite si obrázok nižšie a zistite, kde sa nachádzal. V budúcnosti sa objavia nové vírusové výzvy, v ktorých sa budete môcť pomstiť a otestovať svoje kognitívne schopnosti.

Na tomto obrázku môžete určiť, kde sa nachádza stratená hračka z vírusovej výzvy (obrázok na svetlej strane).


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.