Home » Novinky » Vírusová príťažlivosť: Nájdete na obrázku kamufláž fotoaparátu? Iba 4 % uspeli

Vírusová príťažlivosť: Nájdete na obrázku kamufláž fotoaparátu? Iba 4 % uspeli

Obsah

Strana vírusové výzvy majú tendenciu sociálne siete. V posledných dňoch vizuálna výzva v ktorom musíte nájsť fotoaparát, ktorý je na obrázku maskovaný, za menej ako 7 sekúnd.. Ak to chcete napraviť, musíte zaostriť oči, aby ste videli každý detail ilustrácie.

Strana vírusové výzvy sú na internete čoraz populárnejšie. Tisíce používateľov sa zaujímajú o tieto vírusové… vizuálne hádanky súťažiť s priateľmi a rodinou. Existuje aj mnoho používateľov, ktorí si jednoducho chcú otestovať a precvičiť svoje vizuálne a mentálne schopnosti.

Tento druh kognitívne hry majú rôzne témy. Existujú niektoré výzvy, pri ktorých musíte nájsť objektalebo zviera, alebo jednoducho zistiť, či je v ilustrácii chyba. Líšia sa aj náročnosťou, s akou boli navrhnuté.

O vírusovej výzve, je potrebné zistiť, kde je kamera ukrytá v obraze, ktorý sa intenzívne hľadá.. Prevažná väčšina ľudí považovala túto úlohu za ľahkú, ale len málokto ju dokázal splniť.

Rozhodujúcu úlohu pri určovaní náročnosti bude zohrávať čas. V tomto prípade sa zistilo, že vizuálna úloha musí byť vyriešená za 7 sekúnd.Vizuálna výzva, ktorá komplikuje život mnohým používateľom, ktorí stále nechápu, prečo ju predtým nevideli. Ste pripravení?

Obrázková výzva

V tejto virálnej výzve musíte do 7 sekúnd nájsť kameru ukrytú v obrázku (obrázok Genial.Guru).

Táto stránka vizuálna záhada je pokúsiť sa nájsť polohu kamery, ktorá je skrytá na obrázku.. Na prvý pohľad vidíte, že v skrini je veľa oblečenia a iných vecí. Hľadaný predmet je ukrytý medzi nimi.

Aby ste našli kameru, musíte byť vnímaví a naplno využívať svoje vizuálne a mentálne schopnosti. Je dôležité pozrieť sa na každý detail obrázka navrhnutého spoločnosťou Genial.Guru, aby ste sa nedostali do pasce. optický klam, čo vedie mnohých používateľov k tomu, že strácajú čas potrebný na jeho nájdenie. Primárny cieľ.

Riešenie výzvy

Podarilo sa vám nájsť fotoaparát ukrytý v ilustrácii? Bolo to ľahké? Ak ste sa ocitli v tejto časti článku, chcete vedieť, či sa vám skutočne podarilo vyriešiť virálnu výzvu správnym spôsobom.

Ak ste našli skrytú kameru na obrázku, gratulujeme vám! Táto virálna hádanka bola dobrým testom pre používateľov sociálnych sietí. V skutočnosti, 96 % ľudí v tejto výzve neuspelo v rámci časového limitu.

Ak ste nenašli hlavný cieľ, nenechajte sa odradiť. Na obrázku nižšie vidíte, kde sa nachádzala. V budúcnosti sa objavia nové vírusové výzvy, v ktorých sa budete môcť pomstiť a otestovať svoje kognitívne schopnosti.

Na tomto obrázku môžete vidieť, kde sa nachádzala hľadaná kamera vo vírusovej výzve (obrázok od Genial.Guru).


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.