Home » Novinky » Vizuálna úloha: Nájdite včelu, ktorá sa líši od ostatných na obrázku.

Vizuálna úloha: Nájdite včelu, ktorá sa líši od ostatných na obrázku.

Opäť tu máme vizuálnu výzvu, ktorá vám pomôže zlepšiť koncentráciu, budete sa musieť dokonale pripraviť, pretože táto príležitosť nebude jednoduchá a budete potrebovať tréning.

Opäť tu máme ilustráciu od Maďara Dudolfa, ktorý na pozadie kvetov umiestnil hrajúce a žijúce včely. Ak im venujeme pozornosť, zistíme, že majú rôzne vzory: čiary, škvrny, cikcaky atď. Všetky však majú rovnakú včelu, až na jednu, ktorá sa od ostatných líši. Trúfate si ho nájsť? Dáme vám 20 sekúnd na vyskúšanie. Posuňte sa dole a pozrite si celý obrázok.

Nájdite včelu s iným vzorom ako ostatné.

Niektorým ľuďom to trvalo menej ako 20 sekúnd, ale tu je malá nápoveda pre nás ostatných: včela, ktorú hľadáme, nemá škvrny… chápete.

Dáme vám 15 sekúnd navyše, aby ste sa tam dostali. Ak sa rozhodnete pozrieť na riešenie tohto problému, môžete sa posunúť nižšie a pozrieť si odpoveď na obrázkoch.

Riešenie: ktorá včela má jedinečný vzor

Myslíte si, že máte správnu odpoveď? Povedali sme vám, že včela, ktorá sa líši od ostatných, sa nachádza pomerne blízko stredu, medzi tromi kvetmi (oranžovým, ružovým a červeným) a jej vzor tvorí čiara a cikcak pod ňou.

Vybrali ste si túto, alebo ste si mysleli, že je iná? Neváhajte a neponáhľajte sa.

To je pre dnešok všetko, ale nezabudnite, že môžete pokračovať v skúšaní našich vizuálnych výziev a hádaniek, sme si istí, že sa vám budú páčiť. Podeľte sa oň so svojimi priateľmi a my sa budeme tešiť na vašu ďalšiu účasť.


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.