Home » Novinky » Vizuálny test: Ak máte dobrý zrak, skúste nájsť zlomené srdce za 12 sekúnd!

Vizuálny test: Ak máte dobrý zrak, skúste nájsť zlomené srdce za 12 sekúnd!

Páči sa vám mozgové výzvy ? Dúfame, že sa potom chopíte tej, ktorú vám dnes predkladáme.

Toto je vizuálny test v ktorom budete musieť dokázať, že ste dobrý pozorovateľ a že máte prehľad! Zvládnete túto skúšku zraku?

Test očí: „Kde sa skrýva zlomené srdce medzi všetkými srdcami?

Predtým, ako začnete, by ste mali vedieť, že vizuálna výzva Úloha dňa nie je vôbec jednoduchá. Tento vizuálny test meria okrem vašich pozorovacích schopností aj váš priestorový a vizuálny úsudok. Preto vám odporúčame, aby ste sa pred spustením časomiery dobre sústredili!

Ste pripravení? Tu je vaša úloha. Na obrázku nižšie uvidíte desiatky fialových srdiečok.

Foto: Radiotips

Vaším cieľom je nájsť v tejto partii jedno zlomené srdce. Máte 12 sekúnd na jeho nájdenie.

Váš časový limit začína teraz!

Pozorovací test: správna odpoveď

Po 12 sekundách je čas odhaliť riešenie tejto vizuálnej hádanky.

Zlomené srdce ktoré potrebujete nájsť, sa nachádza v v hornej časti obrázkas tromi srdiečkami nad najmenšou guľôčkou naplnenou srdiečkami. Ťažkosť pre vaše oči spočívala najmä v tom, že srdiečka mali podobnú farbu a tvar. Okrem toho bol obraz trochu skreslený.

Foto: Radiotips

Našli ste správne miesto? Je to len to. ste dobrý pozorovateľ. Teraz sme si istí kvalitami vašej vizuálnej pamäte, vizuálneho rozlišovania a vizuálneho skenovania.

Ak ste v tomto vizuálnom teste neuspeli, nevadí. Stále máte možnosť zlepšiť svoje vizuálne schopnosti pomocou našich ďalších pozorovacích a inteligenčných testov.

Nezabudnite, že vizuálne testy, ako sú tieto, nie sú len na zábavu a na krátenie času.

Pravidelné riešenie týchto vizuálnych hádaniek vám pomôže zlepšiť vizuálne uvažovanie a priestorové uvažovanie a stimulovať vizuálnu pamäť.

Ak chcete trénovať svoje pozorovacie schopnosti a zrakovú ostrosť, mali by ste pravidelne riešiť tento typ zrakového testu. Vďaka časovému limitu vám tiež pomôžu zlepšiť rýchlosť myslenia! Navštívte našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie vizuálne výzvy.

Páčil sa vám dnešný vizuálny test? Potom sa oň nezabudnite podeliť so svojimi priateľmi, rodinou a kolegami. Vyzvite tiež ich vizuálny výkon, aby ste zistili, ako si počínajú!


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.