Home » Novinky » Vizuálny test: Aké číslo vidíte v tejto optickej ilúzii?

Vizuálny test: Aké číslo vidíte v tejto optickej ilúzii?

Pozrite sa priamo do očí, nasledujúci hypnotický obraz. Dávajte si však pozor, aby ste neupadli do druhého stavu.

Presne to sa nedávno stalo na vysokej škole v Kanade, na „Collège du Sacré-Coeur de Sherbrooke“, kde mladý 20-ročný hypnotizér nedokázal vyviesť 5 divákov zo stavu hypnózy.

Našťastie bol privolaný profesionál, ktorý im pomohol dostať sa z hypnotického stavu. V test Nasledujúce obrázky vám pomôžu nájsť číslo ukryté v tejto ilúzii.

Foto: Radiotips

Tento vizuálny test Je jednoduchý, ale je veľmi dôležité sústrediť sa na obraz, aby ste našli skryté číslo bez toho, aby sa vám z hypnotických pohybov zatočila hlava.

Ak ste dostatočne sústredení a vnímate informácie napriek optickým efektom, ste niekto, koho je ťažké ovplyvniť a manipulovať. Preto môže byť ťažké vás zhypnotizovať.

Tento test Tento test vám umožní posúdiť vaše pozorovacie schopnosti, ale môže vám tiež pomôcť zlepšiť ich. Hľadaním skrytého čísla budete pozornejší k jemným detailom a budete môcť nájsť tajomstvo obrázku. Aby ste si dali čo najväčšiu šancu, môže byť užitočné izolovať sa na tichom a pokojnom mieste a sústrediť sa na obrázok ako celok, pričom budete venovať pozornosť detailom.

Aké číslo je na ňom ukryté?

Ak chcete nájsť skryté číslo, je dôležité zvoliť metodický prístup. Najskôr, aby ste videli obrázok, budete sa musieť posunúť o niekoľko centimetrov dozadu od obrazovky vcelku. Vďaka tejto technike si budete môcť lepšie predstaviť, čo obrázok obsahuje, bez toho, aby vás rozptyľovala optická ilúzia.

Ďalej musíte byť schopní rozlíšiť tvar jednotlivých čísel, na to musíte použiť dedukciu. Táto schopnosť dedukcie je nevyhnutná na úspešné zvládnutie testu, pretože čísla sú odhalené len napoly. Budete schopní inštinktívne určiť, ktoré číslo je skryté.

Riešenie

Ak sa vám podarilo nájsť číslo 88 na obrázkugratulujeme! Znamená to, že máte dobrú ostrosť zraku a pozorovacie schopnosti. Odvodil si aj tvar čísel napriek tomu, že sú takmer neviditeľné, to tiež opisuje veľký postreh.

Foto: Radiotips

Ak ste našli iné číslo ako 88, nemusí to znamenať neúspech. Schopnosť nájsť správne číslo sa totiž môže u jednotlivých ľudí líšiť, čo závisí najmä od koncentrácie.


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.