Home » Novinky » Vizuálny test: Koľko nabíjačiek možno pripojiť k týmto napájacím páskam?

Vizuálny test: Koľko nabíjačiek možno pripojiť k týmto napájacím páskam?

Dnes vás naučíme počítať novým spôsobom. V tomto test, budete musieť zistiť presný počet nabíjačiek, ktoré možno zapojiť do týchto rôznych zásuviek.

Foto: Radiotips

Mimochodom, vedeli ste, že do jesene 2024 bude pre všetky smartfóny v členských štátoch EÚ existovať len jeden typ nabíjačky?

Dobrá správa, ktorá pomôže mnohým z nás a obmedzí plytvanie. Teraz, keď o tom viete, sa pripravte na riešenie problému. Táto hádanka.

Táto záhada Na prvý pohľad sa môže zdať zložitá, ale pri troche sústredenia a vytrvalosti sa dá rýchlo vyriešiť.

Pri zachovaní otvorenej mysle a používaní logiky je možné nájsť správnu odpoveď. Nenechajte sa odradiť, ak vás táto spleť vlákien zmätie.

Táto hra je prístupná pre každéhoNezáleží na tom, koľko máte rokov. Nevyžaduje pokročilé znalosti ani špecifické zručnosti. Stačí len inteligentne počítať. Vďaka tejto hre, môžete rozvíjať svoje analytické a deduktívne schopnosti.

Pravidelným cvičením s týmto typom testu budete schopní zlepšiť svoj výkon v každodennom živote.

Zistenie presného počtu nabíjačiek, ktoré možno pripojiť, musíte analyzovať celý obraz.

V skutočnosti nestačí len spočítať počet dostupných zásuviek, ale je potrebné zohľadniť aj už používané elektrické káble a zásuvky. Je dôležité skontrolovať, či sú všetky vodiče správne zapojené a tiež naladené.

Tento test však nie je taký jednoduchý, ako sa zdá, pretože niektoré nástrahy boli nastavené tak, aby hádanku sťažili. Preto je nevyhnutné skontrolovať všetky prvky obrázka, aby ste sa vyhli chybám.

Nakoniec, Máte len 60 sekúnd na nájdenie riešenia tejto hádanky. Preto zachovajte pokoj, dávajte pozor a použite všetky svoje zmysly, aby ste našli presný počet nabíjačiek, ktoré môžu byť zapojené bez preťaženia.

Riešenie

Ak ste dokončili test a našli riešenie 8, dobre ste urobili! Táto hádanka bola pomerne náročná na vyriešenie. Ak sa vám nepodarilo nájsť odpoveď, nebojte sa, veľa ľudí ju nenašlo.

Vždy to môžete skúsiť znova a zistiť, či sa vám podarí nájsť všetkých 8 dostupných chytov. Tí z vás, ktorí nemajú odvahu, sa nemusia obávať, riešenie pre vás máme v spodnej časti obrázka.

Foto: Radiotips


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.