Home » Novinky » Vizuálny test: Nájdete hviezdu, ktorá sa líši od ostatných? Podarí sa to len tým najzručnejším!

Vizuálny test: Nájdete hviezdu, ktorá sa líši od ostatných? Podarí sa to len tým najzručnejším!

Hádanky Intelektuálne hádanky môžu mať rôzne podoby a môžu byť výzvou pre rôzne oblasti nášho mozgu.

Sú veľmi náročné a zároveň zábavné, preto nie je divu, že sa stali takými populárnymi na internete a sociálnych sieťach.

Hľadáte mozgové cvičenie Stimulujúce? Skúste to vyriešiť vizuálna výzva ak môžete!

Vizuálny test: „Kde je hviezda, ktorá sa líši od všetkých ostatných na tomto obrázku?“

Obrázok nižšie pozostáva z desiatok šesťcípych hviezd. Vedeli ste, že existujú rôzne názvy pre počet vetiev hviezdy? V tomto prípade je to Dávidova hviezda.

Ak by mali 5 vetiev, boli by to pentagramy. Nezdržujme sa však pri týchto názvoch.

Vaším cieľom v tejto vizuálnej hádanke je nájsť v tejto sade jednu hviezdu, ktorá sa líši od všetkých ostatných. Máte 10 sekúnd na nájdenie tejto hviezdy.

Foto: Radiotips

Ak chcete uspieť v tejto zrakovej výzve, musíte sa sústrediť, aby vaša zraková ostrosť fungovala optimálne. Preto dbajte na to, aby vás nič nerozptyľovalo!

Ste pripravení? Poďme sa hrať!

Pozorovací test: správna odpoveď

Len málo ľudí dokázalo spozorovať hviezdu, ktorá na tomto obrázku vyzerá ako žiadna iná en menej ako 10 sekúnd. Ako sa vám darilo? Ak sa vám ho podarilo nájsť, znamená to, že máte bystrý zrak.

Tento pozorovací test skutočne vyhrali len ľudia, ktorí sú dôkladní a majú vysokú ostrosť zraku. Ukázalo sa, že patríte medzi nich. Na druhej strane, ak ste mali problém nájsť túto hviezdu v stanovenom čase, nižšie nájdete riešenie tejto vizuálnej hádanky.

Riešenie

V skutočnosti sa hviezda, ktorú potrebujete identifikovať a lokalizovať, líšila od všetky ostatné svojou farbou. V skutočnosti, bola svetlejšia žltá ako všetky ostatné hviezdy na snímke.

Nachádza sa tak, ako je znázornené na obrázku obrázok nižšie

Foto: Radiotips

Ďalšie testy pozorovania a analýzy nájdete na našej webovej stránke. Nezabudnite, že čím viac budete pravidelne stimulovať svoj mozog a svoje vnímanie, tým viac uvidíte, ako veľmi sa zlepší vaša vizuálna a kognitívna výkonnosť!

Neváhajte zdieľať tento vizuálny test so svojimi priateľmi a rodinou a povzbuďte ich, aby pravidelne stimulovali svoj mozog!


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.