Home » Novinky » Vizuálny test: nájdite hudobnú notu stratenú v priestore

Vizuálny test: nájdite hudobnú notu stratenú v priestore

Obsah

Opäť tu máme novú vizuálnu výzvu, ktorá vám pomôže precvičiť všetky vaše mentálne schopnosti a koncentráciu.

Tentoraz tu máme ilustráciu od výrobcu hračiek TOMY. Tento krásny obrázok nás zavedie do sveta fantázie, kde vidíme množstvo Rizmov premenených na gule, ktoré cestujú na Zem veľkou rýchlosťou.

Znalci hračiek však dobre vedia, že zvyčajne vydávajú zvuky a hudbu, preto dnes musíme na obrázku hľadať hudobnú notu. Máte 15 sekúnd na to, aby ste ju našli a ukázali, že ste génius vizuálnych výziev.

Nájdite poznámku na obrázku

Tí šikovní na to už prišli. Ostatní však budú potrebovať malú pomoc: nota, ktorú hľadáme, je oktáva, t. j. nota so zátvorkou, a je sfarbená žltou farbou. Nájdite ho za ďalších 10 sekúnd! Riešenie si môžete pozrieť, ak sa posuniete nadol.

Riešenie

Dnešná vizuálna výzva si určite vyžadovala veľa pozorovania a určité hudobné znalosti. Všimnite si, že hľadaná poznámka sa prelína s hviezdami na pravej strane obrázka a je žltá.

To je pre dnešok všetko, ale necháme vám ešte niekoľko vizuálnych podnetov na precvičenie, určite sa vám budú páčiť. Vyzvite svojich priateľov a spríjemnite si tento zábavný a zdravý zážitok.


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.