Home » Novinky » Vylúštenie kódu dňa : Na otestovanie svojho IQ máte menej ako 30 sekúnd !

Vylúštenie kódu dňa : Na otestovanie svojho IQ máte menej ako 30 sekúnd !

Hádanky a ďalšie testy logiky a myslenia sú na sociálnych sieťach veľmi populárne. Pre ľudí, ktorí majú radi výzvy výzvy Riešenie hádaniek alebo hľadanie kódov je veľmi zábavná činnosť.

Dnes vám ponúkame skladačka ktorý pozostáva z nájsť 3-miestny kód zo 4 nesprávnych kombinácií, ktoré vám však poskytnú vodítka na nájdenie správneho kódu. Táto aktivita je ideálna na otestovanie vašich schopností logického myslenia a riešenia hádaniek.

Takže ste pripravení na túto výzvu ? Odhaľte našu záhadu a pokúste sa nájsť kód !

Pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri riešení úlohy

Ak chcete nájsť správny trojmiestny kód, je dôležité pozorovať a sústrediť sa. Pravidlá sú jednoduché: po každej kombinácii čísel musíte uviesť príslušné farebné bodky.

  • Ak je bodka čiernato znamená, že jedno z čísel sa v kóde nenachádza.
  • Ak je bodka žltáto znamená, že jedno z čísel je prítomné, ale nie je v správnom poli.
  • Ak je bodka zelenáto znamená, že jedno z čísel sa nachádza v správnom poli.

Táto výzva je ľahká úroveň ako ukazuje posuvník obtiažnosti na obrázku. Pri troche sústredenia by ste mali byť schopní nájsť kód bez väčších problémov. Jednoducho sledujte farebné bodky priradené ku každej kombinácii a nájdite správne riešenie.

Buďte opatrní! Farebné body nie sú umiestnené v poradí a máte len 30 sekúnd nájsť kód a splniť úlohu. Nezabudnite dávať pozor a pozorne sa pozerať, kým začnete!

Musíte používať logické a argumentačné schopnosti.. Je to hra, ktorá stimuluje vašu myseľ a precvičuje mozog. Je dôležité dobre trénovať tento typ myslenia, aby ste si vytvorili pokročilejšie analytické schopnosti a schopnosti riešiť problémy.

Riešenie hádaniek je skvelý spôsob, ako stimulovať svoju inteligenciu a schopnosť nájsť riešenie zložitých situácií. Pomôže vám tiež zlepšiť vaše rozhodovacie schopnosti a lepšie pochopiť možné dôsledky rozhodnutí, ktoré urobíte.

Preto neváhajte a vyskúšajte dnešnú výzvu!

Kliknutím na „ďalšie“ nižšie si môžete pozrieť riešenie


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.