Home » Novinky » Vylúštenie kódu dňa : Na otestovanie svojho IQ máte menej ako 60 sekúnd !

Vylúštenie kódu dňa : Na otestovanie svojho IQ máte menej ako 60 sekúnd !

Logické testy a testy myslenia sú skvelým spôsobom, ako stimulovať svoj mozog a rozvíjať svoje schopnosti riešiť problémy. Môžu byť tiež zábavné a zábavné.

Dnes vám ponúkame skladačka Veľmi zaujímavá hádanka, ktorá preverí vašu logiku a schopnosť nájsť riešenie.

Cieľom hry je nájsť kód analýzou obrazu, ktorý obsahuje 5 nesprávnych kombinácií ktoré však poskytujú užitočné vodítka pre nájdenie správneho kódu.

Tieto typy výzvy sú na sociálnych sieťach veľmi populárne a môžu byť skvelým spôsobom, ako si krátiť čas a komunikovať s inými ľuďmi. Tak sa zhlboka nadýchnite, sústreďte sa na úlohu a skúste nájsť kód.

Foto: Ludiaakomy.co.uk

Pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri riešení tohto IQ testu

Ak chcete prejsť touto úlohou, musíte sa pozorovať a sústrediť. Pravidlá, ktoré treba dodržiavať vyriešiť hádanku je jednoduché: musíte nájsť správny trojmiestny kód. Ak to chcete urobiť, musíte sa pozrieť na farebné bodky po každej trojcifernej kombinácii.

  • čierna bodka znamená, že jedno z čísel nie je prítomné.
  • žltá bodka znamená, že jedno z čísel je prítomné, ale nie je v správnom poli
  • zelený bod znamená, že jedno z čísel sa nachádza v správnom políčku.

Táto výzva je náročná úroveň ako ukazuje posuvník obtiažnosti na obrázku.

Aby ste našli správny kód, musíte sa pozorne pozrieť na bodky a určiť, ktoré čísla sú správne a kam ich umiestniť.

Varovanie! Farebné bodky nie sú umiestnené v správnom poradí, čo znamená, že ich pred nájdením kódu alebo splnením úlohy musíte usporiadať inak. Máte 60 sekúnd aby ste sa tam dostali!

Tajomstvo riešenia hádanky je používať logické a argumentačné schopnosti. To je jediná cesta k riešeniu. Musíte byť schopní analyzovať každú situáciu a vyvodiť závery.

Pravidelné precvičovanie logického myslenia vám pomôže nájsť správny kód. Čím viac cvičíte svoju myseľ, tým je rýchlejšia a výkonnejšia, čo vám pomôže ľahšie riešiť hádanky.

Majte na pamäti, že váš mozog je sval a je potrebné ho trénovať, aby pracoval na maximálnu kapacitu. Ak sa teda cítite na túto výzvu, neváhajte skúsiť šťastie a nájsť správny kód v dnešnej hádanke.

Riešenie zistíte kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ nižšie.

Prijmite výzvu a nájdite záhadný kód!

Vyzývame vás, aby ste prijali našu výzvu a našli záhadný kód. Na pomoc pri hľadaní riešenia bol poskytnutý obrázok. Čísla, ktoré tvoria kód, sú farebne zvýraznené. Máte na to len 60 sekúnd! Takže ste pripravení? Choďte do toho!

© Ludiaakomy

 

Gratulujeme tým, ktorým sa podarilo nájsť riešenie tajničky za menej ako 60 sekúnd!
Nájdený kód bol 007.

Vy ste kráľmi a kráľovnami tejto hry. Gratulujeme a ďakujeme, že ste sa s nami pustili do tejto výzvy!
Zaregistrujte sa do našej hry a vyzvite svojich priateľov alebo rodinu zdieľaním tohto článku! Strávili sme veľa času vytváraním všetkých zábavných hier, ktoré vám každý deň prinášame, a budeme radi, ak budete zdieľať náš článok na sociálnych sieťach. Nezabudnite, že najlepšie sa hrá s priateľmi a rodinou!


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.