Home » Novinky » Vylúštenie kódu dňa : Nájdite trojmiestny kód za 60 sekúnd a zmerajte si svoje IQ !

Vylúštenie kódu dňa : Nájdite trojmiestny kód za 60 sekúnd a zmerajte si svoje IQ !

Logické testy a testy myslenia sú skvelým spôsobom, ako stimulovať mozog a zároveň sa zabaviť. Na sociálnych sieťach sú veľmi obľúbené, pretože sú zábavné a dajú sa vyriešiť za obmedzený čas.

Dnes vám predstavíme vizuálna hádanka veľmi zábavné. Vašou úlohou je nájsť kód analýzou obrázka, ktorý obsahuje 5 nesprávnych kombinácií ale poskytuje vodítka.

Je dôležité mať na pamäti, že tento hlavolam je navrhnutý tak, aby stimuloval vašu predstavivosť a schopnosť riešiť problémy. Preto je dôležité použiť kritické myslenie a logiku, aby ste našli kód ukrytý v obrázku.

Musíte sa pozorne pozrieť na každú kombináciu a hľadať indície, ktoré vám pomôžu odvodiť správny kód. Aby ste našli správne riešenie, musíte byť vytrvalí a vynaliezaví. Počúvajte svoje inštinkty, analyzujte čísla a pokúsiť sa odvodiť tajný kód. !

Pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri riešení úlohy

Ak chcete v tejto úlohe uspieť, je dôležité pozorovať a sústrediť sa. Pravidlá, ktoré treba dodržiavať, sú jednoduché: nájsť správny 3-miestny kód. Pozrite sa na bodky, ktoré sa zobrazujú za každou trojcifernou kombináciou.

  • čierna bodka znamená, že jedno z čísel nie je prítomné.
  • žltá bodka znamená, že jedno z čísel je prítomné, ale nie je v správnom poli.
  • zelená bodka znamená, že jedno z čísel sa nachádza v správnom políčku.

Táto výzva je náročná úroveň ako ukazuje posuvník obtiažnosti na obrázku.

Je dôležité venovať čas a pozrieť sa na bodky, ktoré sa objavia po každej kombinácii. Keď nájdete správny kód, úspešne splníte túto úlohu. Než vyskúšate inú kombináciu, neponáhľajte sa a pozorne ju sledujte.

Pozor! Farebné body nie sú umiestnené v poradí a máte len 60 sekúndnájsť kód alebo splniť úlohu. Dávajte pozor na poradie farieb a časový limit, aby ste sa nezasekli!

Veľmi dôležité je pracovať na svojej logickej mysli. Rozvoj mozgu je základom riešenia hádaniek, a najmä hľadania správneho kódu v súčasnosti.

Ak nemáte dobrý zmysel pre logiku, nepodarí sa vám nájsť správny kód. To je dôvod, prečo je veľmi dôležité dobre trénovať mozog, pretože vám pomôže ľahšie riešiť problémy.

Kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ sa dozviete odpovede


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.