Home » Praktyczne wskazówki » Vylúštenie kódu dňa: Otestujte si svoje IQ nájdením 3-miestneho kódu za menej ako 60 sekúnd

Vylúštenie kódu dňa: Otestujte si svoje IQ nájdením 3-miestneho kódu za menej ako 60 sekúnd

Logické testy a testy myslenia sú výzvy, ktoré stimulujú myseľ a testujú naše kognitívne schopnosti.

Dnes budeme riešiť skladačka veľmi špeciálna hádanka hľadania 3-miestny kód za menej ako 60 sekúnd. Na tento účel je potrebné naskenovať obrázok, ktorý má 5 falošných kombinácií ale poskytuje vodítka.

Tieto hry sú na sociálnych sieťach veľmi populárne, pretože nám umožňujú zabaviť sa a zároveň trénovať našu myseľ. Vašou úlohou je nájsť tajný kód ! Takže, ste pripravení prijať túto výzvu ?

Foto: Ludiaakomy.fr

Pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri riešení tohto IQ testu

Ak chcete túto výzvu splniťJe veľmi dôležité pozorovať a sústrediť sa. Trojmiestny kód musíte nájsť podľa nasledujúcich pravidiel: musíte sledovať farebné bodky za každou trojmiestnou kombináciou.

  • čierna bodka znamená, že jedno z čísel nie je prítomné
  • žltá bodka znamená, že jedno z čísel je prítomné, ale nie na správnom mieste
  • zelená bodka znamená, že jedno z čísel je na správnom mieste

Táto úloha má náročnú úroveň, ako ukazuje posuvník obtiažnosti na obrázku. Preto budete musieť venovať zvýšenú pozornosť a sústrediť sa na nájdenie riešenia, ktoré vám umožní túto úlohu zvládnuť.

Pozor! Farebné body nie sú v správnom poradí. Na nájdenie kódu alebo vyriešenie úlohy máte 60 sekúnd, takže dávajte pozor a buďte rýchli!

Logické hádanky sú skvelým spôsobom, ako precvičiť mozog a udržať ho v kondícii. Pomáhajú rozvíjať kritické myslenie a schopnosť riešiť problémy, stimulujú mozog k logickejšiemu mysleniu.

Tieto zručnosti môžu byť užitočné vo všetkých oblastiach od podnikania cez umenie až po technológie. Hľadanie správneho kódu v dnešnej hádanke tiež rozvíja matematické a logické zručnosti, ktoré sú nevyhnutné vo všetkých oblastiach.

Kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ sa dozviete odpovede


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.