Home » Novinky » Vylúštite kód dňa a otestujte svoje IQ, máte na to menej ako 20 sekúnd !

Vylúštite kód dňa a otestujte svoje IQ, máte na to menej ako 20 sekúnd !

Vitajte všetci! Ak sa vám páči hádanky hádanky a iné logické testy a reflexia, potom toto výzva je pre vás! Budete musieť analyzovať a dešifrovať obrázok, aby ste našli kód.

Výzvy sú v súčasnosti na sociálnych sieťach veľmi populárne a dnešná výzva nie je výnimkou. Ľudia sa môžu zapojiť a pokúsiť sa nájsť kód analýzou obrázku, ktorý obsahuje 4 nesprávne kombinácie ale poskytuje vodítka.

Kód, ktorý treba nájsť, sa skladá z 3 čísel ktoré nemusia nasledovať za sebou. Ak chcete získať správny výsledok, musíte vyriešiť hádanku. Využite svoje vedomosti v praxi a pokúste sa nájsť kód !

Pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri riešení úlohy

Ak chcete v tejto úlohe uspieť, je nevyhnutné pozorovať a sústrediť sa. Musíte nájsť správny trojmiestny kód. Ak chcete nájsť kód, musíte pozrite sa na farebné bodky ktoré sú umiestnené za každou kombináciou 3 číslic.

Čierna bodka znamená, že jedno z čísel nie je prítomné, žltá bodka znamená, že jedno z čísel je prítomné, ale nie je v správnom poli a zelená bodka znamená, že jedno z čísel sa nachádza v správnom políčku.

Táto výzva je ľahká úroveň ako ukazuje posuvník obtiažnosti na obrázku. Možno budete musieť vyskúšať niekoľko kombinácií, kým sa vám podarí vyriešiť túto hádanku.

Pozor! Farebné body nie sú umiestnené v poradí takže máte iba 20 sekúnd nájsť správny kód alebo dokončiť úlohu. Pamätajte, že každá sekunda sa počíta a každá chyba vám môže zabrániť v riešení úlohy!

Práca na logickom myslení je dôležitým cvičením na udržanie duševného zdravia. Mozog je sval, ktorý rovnako ako ostatné svaly musí byť trénovaný a stimulovaný, aby správne fungoval.

Dnešné hádanky sú skvelým spôsobom, ako rozvíjať logické myslenie a vaše kognitívne schopnosti. Riešením každodenných hádaniek si vytvoríte repertoár vedomostí, ktoré môžete použiť na analýzu zložitých situácií, s ktorými sa v živote stretávate.

Cvičenia na mozog podporujú nielen koncentráciu a logické uvažovanie, ale aj tvorivosť, intuícia a vhľad. Prostredníctvom tohto typu aktivít budete nielen riešiť hádanky, ale aj hľadať inovatívne riešenia zložitých a praktických problémov.

Kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ sa dozviete odpovede


Davida
O autorze, Davida
David je šéfredaktorom portálu Ludiaakomy.sk Jeho úlohou je motivovať a viesť redakčný tím, aby vytváral kvalitné a aktuálne informácie zo všetkých oblastí života v domácnosti a záhradkárstva. David je tiež veľkým milovníkom prírody a vždy sa snaží byť v kontakte s prírodným prostredím. Je členom miestneho ochranárskeho združenia a angažuje sa v boji za ochranu a zmiernenie klimatických zmien.